Foto’s: Hef – Op Een Missie ft Badboy Taya & Feis
category: Binnenlands Nieuws
Na drie straatklassiekers en diverse online video’s keert Hef samen met Bad Boy Taya en Feis terug om nogmaals te benadrukken dat “dit is waar de straat op wacht”.
Ditmaal hebben ze het impulsief handelen achterwege gelaten voor duidelijke missies. Om te laten zien dat de doelstellingen daadwerkelijk behaald worden willen we je alvast een voorproefje geven via foto’s.
Zie de foto’s als een blauwdruk van hun plannen en de videoclip als de uitwerking “Hef’s vermogen”.
Foto’s (1, 4, 7) van Kees Spruijt
Bekijk meer foto’s op de vervolgpagina…




























Benieuwd naar die shieet!!
Hef & Feis
te harde combo ken neit wachten wanneer?
die badboy taya had er van mij niet opgehoeve
zonde
hahah kk nep zogenaamde gangsters met hun dingen ahah egte g’s rappen niet cunt..
en dan iedereen die zegt ja dope ahah wat een bitches wil je zo graagop iemand dick rhyden kk sukkols
kkk gekken combo hef taya en feis harder kan niet man ( jammer geen excellent maar komt wel hoop ik
Sick
hoe bedoelen ze 3 straatklassiekers?
Ik gok “Puur”, “F*k Met Me” & “Big Boss”…
Allemaal klassiekers. Benieuwd naar deze track.
F”k met me , puur, big boss, luie mannen, stacks worden bigger alllemaal klassiekers
badboy TaYa wack man mislukte hef versie hah net zo goed kleine Vieze ofso of gwn TURK
echte g’s zitten niet op puna gangster te spelen
masterlijke combo, waneer?
Echte G rappen niet ? wat deed 2pac en bigga dan eazy-e en die andere old skools rappers dan, 50 cent ? gaga man, je weet nada
de B ,Hoogvliet en kade deze shit wordt heavy geen woorden voor big up
taya is baas man
Waarom Haat op Taya Die man Is Real PLus hij Rapt GOED…zieke combinatie trouwens
Echte G rappen niet ? wat deed 2pac en bigga dan eazy-e en die andere old skools rappers dan, 50 cent ? gaga man, je weet nada
gappie, biggie was geen gangster 2pac niet, eazy niet en 50 ook niet.
Je moet je meer verdiepen in die **oldskool** want duidelijk weet je er niks van.
Btw het woord klassieker wordt hier echt overdreven, want ja het ware goede nummers van hun, maar half nederland kent het nummer niet. dan valt er niet te spreken over een klassieker, laat die gaste lekker de heledag op straat spelen man, no props
waat een haat op die mannen dan zijn ze niet straat genoeg(want dat bepaalt puna publiek) dan zijn ze te straat en geen hiphop dan haten ze op Badboy-Taya (waarschijnlijk Rotterdammers) shit die track en clip zijn nog niet eens uit ik persoonlijk wacht met plezier op de clip en gun die mannen veel succes ze verdienen het dope om te zien dat badboy gewoon kan mengen met die Rotterdammers (9strepen)als een Amsterdammer ook nog straat is en uit de B (Bijlmermeer)komt Hef jwz jij runt de streets nu en Feiss dope om te zien dat hij bizzy is en hopelijk weer terug komt .
hef ft major – gone
drop hemm
feis & hef
olallalalalalalalala
@rick, upload die track dan of hou het gewoon lekker voor je.
Ik kan ook zo, posten van ‘Ik heb de videoclip al liggen’
Like boeiend
Wie maken de beats?
Ik hoop Perry
perry maak de beat ja
en niks tegen amsterdammeers vriend maar die badboy taya kom niet in de buurt van Feis en Hef
daarom is jammer dat hij er ook opstaat
is gewoon een slappe versie van hef imo
ik deel je mening wel niet badboy rapt heel anders dan hef zowiezo als je die mannen volgt zal je opmerken dat ze close zijn en dat was al voor dat ze beide begonnen met rappen en in de buurt van hef e feiss dat is bullshit die mannen alle drie hebben een eigen stijl die ze dope maakt hater
Moiesee
deze kill is gek Badboy is hard je weet niks vriend
2pac was gewoon een acteur man , hij deed niks crimineel alleen ze vrienden
Word Geak
HARDE COMBO
@ AXEL
ik vind niet dat mensen zo moeten bitches op rappers, doen ze stoer laat ze, zo lang ze dope zijn om naar te luisteren vind je ze in myn Itunes.
gata om de muziek vind ik, niet of je egt bent.
Die beat is faktab geworden man de teksten zijn wel hard
HEF B & FEIS EKTE EKTE
ik heb zoveel dingen die ik wil doen, rap money is wack ik wil een miljoen
Jammer van Taya op de track (ja, komt van een amsterdammer).
Ben benieuwd naar Feis!
Clip en Track is amper uit en mensen haten al HAHA Goeie Promo
Hef en Badboy Taya mannen van de straat
Dope Collabo
50cent gangster?
hahah kkhard
De kwaliteit is niet echt top en Feis is amper te verstaan.
je weet niks gap, tupac started a movement
ja hij starte een movement, maar hijs geen gangster, homie.
geen een fakking rapper is gangster haal dat uit je hoofd.
Een ekteekte G rapt niet!! BOLLUCKZZ
Shiit de enigste die ik respecteer is de G op de laatste foto die tegenover Feis staat.
Hij doet die shit waar al die rappertjes over praten op hun tracks.
Ik zou z’n naam kunnen noemen maar aangezien hij ECHT shit doet op de stratie kan ik dat maar beter niet doen. (no dry snitching allowed)
track is al gelekt, dope shit!
zo van, uh-oh, dit is de incasso
hef is back op de hoodtracks zie ik!
wat n haat, het heet gangsta rap en de uitvoerders gangsta rappers. of waar ze over prate egt is, moet je afleide uit hun muziek, hef gooit er gng codes door om te wete waar ie t over heeft eveneens donis, waar ik niet aan twyfel hy sum shit op ze naam heb, maar dat is juist hetgeen je persoonlyk moet beslisse, wie luistert er naar neppe rappers die liege, no real hiphop fan likes that shit.
Binnenkort is de mixtape af je weet et zoek de boy op hyves
wanneer komt die shit dan
6mm matti
gele roode blauwe in je body
ekte gangsters rappen niet alleen 2pac was gangster en c-murder voor de rest allemaal bulshit maar ze kunnen wel rappen hef feis winne greengang vlt eddo rits 50cent lil wayne biggie maar naaah ze zijn niet echt
http://www.pakmoney.tk free flappen
voor de mensen die nog niet wettuh begin december kom hef bundy met zijn album realsy party in roffa jo hoort nog main
Faaaaka,
HEF IS EEN BAAASSS
FAN # 1
AXEL
als ze zo wack zijn zeg me 1 ding
waarom volg je deze torrie en neem je de moeite om te reageren der op
volgens mij ben je gewoon een computer gangster
zo 1tje die geen balle heeft op persoonlijk te zeggen