101barz: Zomersessie van Appa
category: Binnenlandse VideosYesyes de eerste zomersessie op je beeldscherm! Appa mag aftrappen in deze hete zomer en hij kwam niet alleen. Ghaza en Stryder waren er ook voor die echte rwina in de studio. Rwiinaaaaa!!
Yesyes de eerste zomersessie op je beeldscherm! Appa mag aftrappen in deze hete zomer en hij kwam niet alleen. Ghaza en Stryder waren er ook voor die echte rwina in de studio. Rwiinaaaaa!!
eindelijk weerd die ckt eckte shit
schijt a bradda
BAAAAZZ!! ja ja Appa kilt em weer hoorr.
hard maar ik verwacht niet veel meer keiharde sessie though
Ik wil weer Appa van kijk door me ogen
ja man, je heb helemaal gelijk!
Hij mag weg blijven, bakt er niks van!
als die mensen die dit hard vinden zijn mocro’s denk? kan toch niet anders?
tis eng , als de enige die harde hiphop met enig inhoud brengt een mocro is..
hier heb ik vier letters voor: W A C K.
Rwiinaaaaa!!!!
jaaaa mensen ga maar ko”
tuurlijk is deze freestlye voor ons bedoelt voor wie dan?
harddddd
waahahaha jij bent een echte hiphoper hé , ga tog spele man je woont wss in een villa buurt
Na minuutje afgezet, komt omdat ik ergens mee bezig was.. Heb hem nog gematst :$
Zijn zeker mocro’s en die gene die sticks luisteren die hem dope vinde zijn nederlanders?
negers alleen vinden hef leuk zal wel weer…
en nar mijn mening is dit een dope studiosessie dope lines en gaat als weinige heel diep!
Dit is echt goed!
Toen ik de naam Ghaza in de beschrijving las durfde ik ineens niet meer op het play-knopje te drukken…
Wie overtuigt mij?
Is geen overtuigen waard
dan heb ik het nog zacht uitgedrukt !
NL rap is bagger geworden teminste als ik dit weer hoor en zie.
Is dat nou echt stoer een bivakmuts en dreigend overkomen ?
anno 2010 SHITTTT
haha mensen haten hier, omdat ook hij zijn doelgroep heeft in dit geval mocros, Je ziet de rest toch allemaal rappen over niggah dit niggah dat daar word niet over gezeurd.
BTW Hij hoort zowiezo in de top 3 al was hij somalisch en turken ging representen
Moeilijk hea een woord aan elkaar schrijven?? hahah tjap
HET IS NIET DE GHAZA VAN EINDHOVEN DIE BIJ TURK IN ZIJN SESSIE ZAT!
maar een andere
Dikke sessie man! Eindelijk iemand die gewoon zichzelft blijft geen swagger shit gaat roepen en niet doet alsof hij groter is dan hij is. Heerlijke flow en dope lines zoals altijd! Appa de realste rapper van NL
Weer een herhaling van een herhaling.
Revolutie a brada, ik ga moeilijke woorden gebruiken in me lyrics, zodat ik intelligent over kom.
Ik vond Appa altijd hard, zijn album is ook hard, maar hij moet niet steeds hetzelfde kunstje uitvoeren.
Die andere 2 rappers zijn f*ckin nep. Te lelijk voor je beeldscherm, vandaar de skimasks.
heb die gast nooit vet gevonden
zeg je eerlijk normaal vind ik appa dope maar veel herkauwde lines en bij hem blijf steeds zelfde soort tracks. en die andere 2 die zijn een grap hun denken hun zijn most wanted ga spelen jo zijn gwn kleine kruimeldieven by hun in wijk zyn in die studiosessie van @matarrr & Bollebof die gaat blazen broerr
Mocros die met raare accent rappen, klinkt als Ali B in vroegere jaren.
hahah, dope!!! Props man, c u on the soundtrack
appa komt hard.. die lines gaan verder dan mensen denken
appa knows the illuminati shit
ms knows too talk shit
appa album was hard , dit is monotoom en lame. die andere gasten vind ik ook niks. revolutie = schijt hebben nee dat is je boeken pakken en je gedragen .
nee kk drol revolutie is geen boeke pakken en je gedragen, maar een grote verandering in een korte tijd, weer een dombo uit de forum die maar beter niks kan typen
Hij rapt over de realiteit zon mensen hebben we meer nodig. Veel mensen zijn gebrainwashed hij spit waarheid.Word wakker
Deze Man Brengt Levens Lessen
.. Luister & realiseer.
Ghaza had toch een zachte g..
a mattie appa praat over illuminatie sannies
die weet wat er gaande is, mensen geloven nog in sprookjes.
Fack Illumintatie bullshit..
Fack die Bivakmuts shit.. Laat gewoon je gezicht zien. Kom op zeg.
En voor de rest vind ik het een dope sessie! Maar laten we het wel gewoon bij rappen houden en je identiteit niet verbergen. Dat is niet nodig voor de gemiddelde kijker van 101 TV.
Dope sessie, waar blijft zijn tweede album??
tonen karakter en geef politiek de wind van voren… nee!:(
rappers zijn bezig met swagger shit skinnijean. mooie sjaaltjes this faggit shit!
APPA DE MEESTE ECHTE RAPPER VAN NL!!..
alleen jammer dat het steeds richting marrokanen gaat.
hij moet meer moslims aanspreken in plaats van land.
daar gaat het mis in islam. Nationalisme.
veel meer voelen je broeder, somalische, cabo’s, turken en veel meer sluit ze niet buiten en trek niet anderen voor.
trek een morokaan niet voor op een somalier of turk. kijk naar hun geloof (imaan). Want na mijn indruk is de imaan van de mocro tegenwoordig heel laag.
maar goed bezig broeder!
vind die wannebee teroristen maar eng!!!
Als er iets is wat mensen door de jaren heen heeft gebrainwashed dan is het religie wel. Dus die hele preek in die sessie mag je in je reet zetten.
HATERSS BETER DAN WANNEBE GANGSTERS
Appa is depressief
Deze man is baas
Haha inderdaad xD
Het verbaasd mij soms hoe mensen zich kunnen onderwerpen aan een systeem. Er valt nog veel te doen als we Revolutie willen! De armen worden armer en rijken worder rijker!
Mensen die het goed hebben, kijken nooit verder dan hun neus lang is. Terwijl de armen hun lasten dragen.
Deze sessie is een stem voor de stemloze! PEACE
appa heeft shijt aan jullie