Video: Kutzooi (Fresku, Teemong & Shock-N-Surprise) – Worms Inside My Face
category: Binnenlandse Videos, videoclipsDe formatie “Kutzooi” bestaat uit Fresku, Teemong en Shock-N-Surprise. Ze werken hard aan hun debuutalbum dat volgens Fresku “bergen gaat verzetten”, volgens Teemong “bergen gaat verzetten” en volgens Shock-N-Surprise “bergen gaat verzetten”.
Elk mogelijk denkbaar muziekgenre zal op dit album vertegenwoordigd worden en onderwerpen als liefde, vreugde, verdriet, pijn, eenzaamheid, misère, politiek, vriendschap, vrouwen, urine, sperma, prostitutie, necrofielie, napalm en infecties zullen de revue passeren.
De laatste van het rijtje wordt bezongen in het opzwepende “Worms inside my face”, waarin de 3 heren een beschrijving geven van hun nare ervaringen met een parasiet die ze in de jungle van Cambodja hebben opgelopen. Bij dit lied is een bijpassende videoclip geschoten die u hier kunt bewonderen.
























WHAHAHAHAHA GENIAAL!!!
moet dat album hebben!
btw, 1st comment
Haha, geniaal.
Hahahahaha, hendig vet!
haha, vetttt.
gewoon wreed!!!
Dit zuigt.
ehm…… oke……
WTF moment van de dag
… geen commentaar
grappig
Haha, Master!
kan niet wachten op het album!
hahah, fresku teemong en shock verveelde zich haha!
Waar kan je hem downloaden hahaha
kk dom
dit is gemaakt door 3 volwassen
shit dat egt kk ziek zo slecht.
hahahaha..
het is bedoelt als grap jij wormeface
Vind dit gaar en geen next level new shit niemand komt hard, beeld is faag, kwali is ruk, jammer! had nu wel iets meer verwacht
Ga dit aub niet serieus nemen het is als fa2 bedoeld, als je het gaat beoordelen komt ie heel laag uit, maar daarom kan ik er nog niet minder om lachen.
pies!
Hwbahwbahahahahaahahaha
Is zeker een grap, maar wel een heeeeele slechte grap!
-_-
geniaal! ;p
Wow…… LOL
ahaha masterrrrrrrrrrrrrr
_o_
Pfff Amen….ik wil mensen wel horen als negativ of turk ofzo hiermee zou komen…trieste humor hiero…..
$t@ck €uro$$$$!!!!!!!
Geniaal? Vind dit belabberd …
Dus?
haha oldskool ‘Beastie Boys’ style
genius
remo zegt: Aan 23 juli 2010
btw, 1st comment
oke, en nu?
dit is echt bagger man geen niveau
ik wil de making-of zien XD
Dat begin is kk smerig.
wou ik ff kwijt..
zijn ze nou echt serieus?
genoeg talent wat er rond loopt en dit zijn de gasten die de kans krijgen om shit uit te brengen wtf gebeurd er met NL?
dit is idd wel zuur, vooral fresku klinkt niet in het engels
Haha deze is hard!
smerig vies bah, maar zo nice oldskool, bah wat lekker
ik
vind
het
MASTER.
klinkt zo lekker oldskool haahh allen fresku moet wat aan ze engels doen.
Wederom een talent die niet meer kan slagen om nederlands hiphop beter te maken !
wack
HAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAA…fresku goeie rappperrr?? HAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAWHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAA
Ha.. ha.. dope jo kwantiteit voor kwaliteit
Haat je leven.
wat is dit man, kill willen ze de nl rapscene belachelijk maken ofzo. Dit is echt heel slecht. ze moeten echt talent is de kans geven het wordt echt steeds slechter in nl.
Echt dom als je dit serieus neemt en zegt dat ze de Nederlandse rapscene kapot en belachelijk maken.
De brillen die ze ophebben zijn van de bios hahahah
Dit is echt stukke beter als het meeste hier op puna, no offence, maar als over hihop belachelijk maken hebt, dan zal ik zeggen weg met Mitta/paramocro/prieser/noni/don g/badboytaya/sjaak/Noni/ en al die andere boys die denken dat ze uit scarface flick zijn gelopen.
het is toch ook een old skool vibe ….en new skool sucks hiphop moet hiphop blijven en plak er geen house beats onder , dat is gewoon mainstream shit zoals “schat wat is je ping” BULLSHIT respect voor deze track ook al gaat het nergens over..shit is toch hiphop xD
chillle track doet me kk veel denken aan the sugerhill gang
Frishcuw! Klinkt wel gaar in het engels inderdaad.. but so what! shit infecteert hard xD
Kapot lachen! Het is wel voor mensen met enige vorm van intellect…
Is hier zelden te vinden, dus dat scheelt!
Peace!
wat hij zegt
als dit onbekende rappers waren vonden jullie het allemaal slecht wats met jullie???
Als onbekende rapper kom je ook niet met deze shit uit aangezien je dan niets meer kan droppen omdat niemand het dan nog checkt. Maar deze mannen kunnen een grap uitbrengen omdat we weten dat ze toch weer met echte shit komen.
@ gaar.
slechte kwalitiet? vaag beeld? is toch zo gemaakt-,-
aap
Ik vind het kunst
hahah in 1 woord bazen
Juist!
DIT SLAAT HELEMAAL NERGENS OP
DOOOOOPE! hahahahaa