Interview: Winne bij Mijnvraagis.nl
category: Binnenland Interview, Binnenlands NieuwsMijnvraagis.nl trapt deze zomer af met niemand minder dan Winne, in Paramaribo geboren als Winston Bergwijn en op anderhalfjarige leeftijd verhuisd naar het Wilde Westen van Rotterdam. Winne is inmiddels uitgegroeid tot een van de beste rappers van Nederland en staat onder contract bij TopNotch. Winne Zonder Strijd is zijn succesvolle debuutalbum uit maart 2009. We zijn inmiddels een jaar verder. Waar houd Winne zich nu mee bezig, een nieuw album?
Bron: Mijnvraagis.nl
























Heel goed interview,, maar had niet verwacht dat winne zoo rustig was man..
intelligente jongen
hij denkt na voordat ie wat zegt
man met hersens hea
Beetlejuice heeft het achter zijn ellebogen en doet alsof. Neppe gast. NEXT!!!
ja leuk intervieuw hij houd het echt voor mijn gevoel..
denkt dat er geen verschil is tussen winne de rapper en winston..
dope! zijn deze interviews allemaal hip hop gerelateerd of is dit toeval?
Follow twitter.com/1dparty voor de beste hiphop feesten
Goed interview, kijk uit naar volgende
EY WINNE
Je bent SAAI en DROOG man..
Politieke antwoorden.
Geef KEMPER MAN … The REALLEST
Vet!
Leuk concept, goed en professioneel uitgevoerd.. kijk uit naar de volgende!
Probs naar Winne.
bleef rustig, dacht na voor dat die iets zei, praatte geen bulshit.
Mijn nummer 1 rapper
probsss
Als je hoofdletters in je zinnen gebruikt ben je sowieso niet real, denk ff na voordat je wat zegt.
Held!
inspirerend.
Winne #1 NL rapper without a doubt!
die man is diep!
Winne #1
Hij praat diep en daarom luisteren mensen zijn pokoe’s en terecht! als je kempe zou interviewen met alle respect versta je hem zo wat niet.. hoop dat winne dit jaar een vette EP gaat maken
Waarom geen shoutout naar de frisse ?! :p
Zeer sterk interview.
Winne #1
Fresku is verdacht afwezig in de antwoorden van Winne.
Zo hard was Fresku’s album ook niet…
als mensen zoals hem zouden denken, komt deze wereld nog ergens
Heb winne altijd een intelligente gast gevonden en dat bewijst dit maar weer een keer. Wel vind ik dat hij zich weer wat meer moet mengen in de game voordat hij zich op Nummer 1 plaatst.
Dope dat hij samenwerkt met Dosprod trouwens, daar kijk ik echt naar uit
Word! Ik denk dat Fresku toch wel een belangrijke persoon is geworden in Winnes vriendenkring..
volgende adje ?
Ben benieuwd naar Kees de Koning zijn aflevering. Vooral vragen waarom hij Jack Parow en dat soort shit ging tekenen. Ben benieuwd!
Maandag komt hun interview met Jiggy Dje. Opvallend idd dat Winne bij vraag 9 bijvoorbeeld geen Fresku noemt. Hij is een inteligente jongen maar soms lijkt het alsof hij dat teveel wil benadrukken door hele filosofische (onnodige) antwoorden te geven, je ziet hem er dan ook echt naar zoeken..
Winne 4 President !
Ik heb respect voor deze man hij weet waar hij over praat ik ben hem een paar keer in stad tegengekomen vooral in zomer 200 9en het viel mij op dat hij mij groette i.p.v andersom ik liep naar hem toe en zei respect voor lotgenoot ik voel die pokoe echt,voor mij is dat 1 van de beste (samen met zwartlicht-vanaf nu) nlrap pokoe ooit,hij zei op een rustige toon;thanks man,thanks ik waardeer het.
Deze man is echt down to earth.
%t@ck €uro$$$
Heerlijk ongemakkelijk dit interview. Nadat de interviewer na het antwoord van Winne op vraag 8 zegt: ‘thanks man’, zie je Winne steeds bijna in de lach schieten. Top internet tv.
Er hangt sowieso steeds een ongemakkelijke spanning in de lucht en de wangetjes van de interviewer worden steeds roder naarmate het interview vordert.