Video: Kleine Jay niet blij met line up Hiphop Vandaag 26 januari
category: Binnenlands Nieuws, Binnenlandse Videos
Toen Kleine Jay de line up van het aanstaande Hiphop Vandaag concert hoorde, kon hij het niet laten hier een videoboodschap over op te nemen. Om zijn woorden kracht bij te zetten riep hij de hulp in van zijn hond. Zie hier boven de beelden en de boodschap van Kleine Jay.
Dus je kan op 26 januari a.s. komen genieten van Kleine Jay & Cartes! Zij staan op die avond in de Paradiso naast de volledige Fakkelteitgroep, SamenSterk (M.O. & Brakko, Tastic en Dret & Krulle), Fresku, Kleine Viezerik en Boyz in de Hood. Kaarten zijn verkrijgbaar bij alle ticketservice voorverkoop adressen of online te bestellen.
Video: VoelMaarMee






















Aight, die hond die killed ‘em.
Belly = baas
hij zou et beter niet mededelen
zou een gekke sfeer opwekken om hem op de stage te zien binnetrede
Wel wack van puna om het zo;n titel te geven voor meer viewers
Wat is daar wack aan? Zij doen iets voor hiphoppend Nederland en doen het niet voor de winst. Kaartjes gaan niet echt hard terwijl de line-up wel hard is!
Think about that!
de line-up is hard, maar op een woensdag? c’mon son, veel bezoekers ain’t gonna happen.
als je elke dag puna checked en hun site support, dan moet je er gewoon bij zijn als dank voor wat deze mannen voor hiphop doen
of het nou woensdag is of maandag of zondag who cares!
Harede line up! Dope event.
Big up Puuuuunaaaaaaaaaaaaaa
harde ipv harede natuurlijk.
Elke hiphopNL fan moet hier gewoon zijn “26 janurari de place to be” !!
Doe mee of ben GAY !!
Aanweezy in de Parrraadisooo !!
woensdag maandag dinsdag donderdag lekker boeiend wanneer het is. i’m hip hop minded all the time. word hard hard woensdag. kaarte in 2010 al besteld dus ik wacht al een tijdje nu kleine jay &cartes er ook bij DAMN mijn avond kan niet meer stuk
probz naar puna voor deze line-up zoiso
aanweezy? dit zegt genoeg, jij weet niks van hiphop
Dit betekent dat zij ook op gaan treden?
Niks op tegen, in tegendeel!
boyz in de hood zijn adje en hef en crooks of..?