Green Gang – Op Zoek
category: Binnenlandse Losse TracksDe rappers van Green Gang zijn de aankomende periode druk aan het werk voor hun album ‘Green Magic’, dat dit jaar nog moet uitkomen. Op het album kun je gastbijdrages verwachten van o.a. Adje, Kempi, Negativ, April & Keizer. In aanloop naar Green Magic dropt Green Gang het nummer ‘Op Zoek’, een zoethoudertje voor de fans. Het nummer is hieronder te beluisteren, de download link vind je op de vervolgpagina.
Download de track hier…























Toen ik Green Gang zag, dacht ik yes!
Maar ik vind het niet slecht, maar ik ben er ook niet kapot van eerlijk gezegd
gay
waarvan is het gejat dan????
zelfs het artwork is gejat
vraag me af of er serieus dudes zijn die dit tof vinden?
lekker nummer voor de dames
kan nie wachten op die GRR album
het is een zouk nummer, eeven wat anders en iedereen is gelijk van de kaart
zelfs eckte blockbangers kunnen dit waarderen maar die intagangsters hmmm
okeee… en nu in gewoon nederlands.
precies!
Greengang die een album uitbrengt……
Zit jullie manager momenteel niet vast?
Op zoek naar iets warms en langs..
Nee dit vind ik niks!
ik vind jullie eigenlijk eerlijk gezegd nog wat tevroeg komen met een album……
een jaartje of 3 wachten zou niet verkeerd zijn.
en in die tijd nog 2 goede mixtape’s uit brengen en met meer ervaren artiesten samen werken.
paar singels op itunes (kijken of jullie muziek wel echt goed verkoopt) , meer video clips, meer optredens door het hele land.
maar goed ik ben benieuwd wat er van terecht gaat komen.
maar of ik het ga kopen denk het niet………
daar heb je zeker een punt!
deze refrein is lekker.. die man heb dat goed gedaan, deze track is gewoon fijn!!!
hoeft tog niet altijd over gangster dit dat drugs guns en money te gaan, deze track is gewoon vet relax, probz vo deze manne..
en waarom een mixtape als ze gewoon een album kunne droppe?? ik bedoel deze manne hebbe money zat, het gaat ze niet om money te make of om de fame, het gaat ze om de muziek, een uiting van emoties.. respect vo deze manne..
bless vo heel GreenGang!!
money zat? ze rappen altijd dat ze geld te kort komen, dat het zo moeilijk is op straat enzo. Dus als ze money zat hebben zijn hun teksten echtnep..
Als het ze om gevoelens uitten gaan kan dat toch ook in een mixtape? Waarommoet dat op een album..
dit is inderdaad niet waar op gehoopt had….
hopelijk het album wel
ze zijn nog niet mainstream maar droppen toch hun album, je kan het dom vinden maar dat is nie hun bedoeling is muziek voor de hood maakt nie uit of je album download of koopt pomp het in je hood
ready voor de war
laat die album snel komen
dit is voor de hood,goons street en de blockbangers
de rest heet hier niks te zoeken
komt jayjay wel op die album dan want dat is een must
caint wait my man
lekker nummertje alleen jammer dat download link niet werkt
deze track is al oud puna komtmet oud songs hwhahahah
deze track is al 4 maanden oud :s
idd gooniegoon!
Ik vind het een uiting van een cultuur die ik verafschuw. De mode van het dragen van afzakkende broeken en schoenen met losse veters is namelijk verre van onschuldig. Die mode komt voort uit een verheerlijking van gangsters.
De hoogste waarde in die straatcultuur is dat je schijt hebt aan alles en iedereen. Op straat is empathie een zwaktebod. Het is een anti-intellectualistische cultuur waarin leren iets is voor nerds.
Vroeger bestond er nog een ideaal van volksverheffing, nu lijkt er eerder sprake van eliteverlaging. Het is ongepast om anderen te willen beschaven, maar het geldt als cool om te spelen met elementen uit de straatcultuur. Je ongeremd uiten, vinden velen stoer. Ik niet!
Wat de hoofddoek is voor Geert, is de afgezakte broek voor mij. Het is een symbool van een wereldbeeld dat haaks staat op mijn overtuigingen.
Het liefste zou ik een nieuw zelfbewustzijn zien, waarbij kinderen kiezen voor kleren die andere waarden uitdragen. Kleren die uitdragen dat empathie prachtig is. Kleren die uitdragen dat sociaal zijn geen schande is. Kleren die uitdragen dat leren leuk is.
You defenatly haven’t got any swag at all
Dit antwoord brengt alle comments tot einde haha,
Ik zeg je eerlijk, geef mij maar liever Bijlmerstyle dan Green Gang.
Bijlmerstyle rapt nog tenminste over de realiteit en positiveit.
Zoals het brengen van een Politieke partij, volgens mij steunt Green Gang niet eens?
deze tune is kaulo oud man!!!vorig jaar zomer!!whhhahaha prutsers!ik kom met tunes die jullie niet op t net kunnen vinden man stelletje prutsers
wat is dit je hoort 40 x zouk
8 bars dat is het
inspiratie is weg het was nooit al egt real shit gewoon met inhoud maar dit slaat egt alles
Kees de koning ook echt:p keihard
mooie titel voor een zouk lied
fout, dit is voor 16 jarige kids die zichzelf gangster vinden en bijbehorende breezermeisjes
Waardeloze -18 muziek.
keizer komt niet eens op dat album:S ik weet niet wat puna sh*t praat
neee geef mij maar die rauwe grrrggrrr muziek maarja snap het wel ze willen denk een blij zomerliedje ofzo…
slaat mij niet echt aan.Nu maar wachten op een nieuwe met volle bass.van de blockbangers^^
wat is dit voor rnb shit
‘Ik zal je nooit skippen, alleen als ik een Jee bless’
hahahahhahaaha W.O.B weedoverbitches whahahahahahha lol
haha maar k haat jullie, k vind t egt belachelijk
dametjes vinden het inderdaad leuk, ik haha
Deze beatt is zoow oudd
Mello D – Verliefd
Ik snap het. fantastisch Geniaal.
Ik ben op zoek , ik ben op ”zouk”
Maar om het nou 30 x in één refrein te zeggen.
Minder deze track echt minder
deze track is voor de boys die op zoek zijn naar de meisjes gewoon rustige track het is niet altijd rappen over de fastlife! maar ook over love man!