TikTok verdwijnt vanaf zondag uit de appstore

18 sep 2020, 15:33 AANBEVOLEN ?
tiktok
President Trump van de Verenigde Staten ligt al maanden in de clinch met de immens populaire app TikTok. Volgens Trump deelt de app informatie van gebruikers met de Chinese overheid en zou daarom een gevaar voor zijn land. De president gaf de makers van de app de kans om hun Amerikaanse tak te verkopen aan een Amerikaans bedrijf.

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

De voorwaarde om de Amerikaanse tak te verkopen leidde tot een deal met het bedrijf Oracle, maar het ministerie van Handel en president Trump vinden de deal niet goed genoeg. Vanaf zondag zal de app niet meer te verkrijgen zijn in de Amerikaanse appstore en het bedrijf heeft nog tot 12 november om met een oplossing te komen. Tot nu toe is het nog niet bekend wat de gevolgen van de ban zijn voor gebruikers in Nederland.

HET LAATSTE NIEUWS

shutterstock 2139068215

Brazilianen woedend om mogelijk nieuwe kleur uitshirt voor WK: "Een totaal gebrek aan respect"

SPORTS01 mei, 13:27
schermafbeelding 2025 05 01 om 121803

MrBeast wil 100 mannen tegen gorilla uittesten, maar krijgt gelijk waarschuwing van Amerikaanse dierenbescherming

NEWS01 mei, 12:21
alexsoze

Alex Soze met sportwagen van bijna 100.000 euro betrokken bij auto-ongeluk in Dubai: "Dit ziet er niet best uit"

NEWS02 mei, 10:47
schermafbeelding 2025 05 02 om 070634

Tyjani Beztati voelt zich bestolen en uit frustraties over Glory Underground gevecht tegen Chico Kwasi: "Dit gevecht heb ik gewonnen"

NEWS02 mei, 7:08
kanyewest kimk

Kanye West is helemaal klaar met Kim Kardashian en eist zijn kinderen weer te zien: "I’mma go get these kids"

NEWS01 mei, 13:28