Astèr Fekre covert Somebody Else van Rico Love

De Utrechtse zangeres Astèr Fekre bracht alweer langer dan een jaar geleden haar nummer ‘What You Gonna Say‘ uit en stond ze op de Encore Freshmen EP. Nu is ze terug met iets nieuws en covert ze de track van Rico Love met Somebody Else. Bekijk het hierboven.

Op zoek naar nieuwe muziek? Volg dan onze officiële playlist op Spotify.

17 November

2 comments

Leave a Reply

2 Comments Aan "Astèr Fekre covert Somebody Else van Rico Love"

avatar
500

Sorteer op:   nieuwste | oudste | meest gestemd
monk
Gast
monk

prachtig

D
Gast
D

echt fokkin hard!

wpDiscuz