Astèr Fekre covert Somebody Else van Rico Love

De Utrechtse zangeres Astèr Fekre bracht alweer langer dan een jaar geleden haar nummer ‘What You Gonna Say‘ uit en stond ze op de Encore Freshmen EP. Nu is ze terug met iets nieuws en covert ze de track van Rico Love met Somebody Else. Bekijk het hierboven.

Op zoek naar nieuwe muziek? Volg dan onze officiële playlist op Spotify.

17 November

2 comments

2 responses to “Astèr Fekre covert Somebody Else van Rico Love”

  1. monk says:

    prachtig

  2. D says:

    echt fokkin hard!

Leave a Reply

Your email address will not be published.