Jack Dongs, J Brown, Shan-D, Ellaman, Gio Boosie, Yeyo Sossa, Trop, Hector en HDS brengen hun muziek uit via Ganja Inc., het label dat artiesten van de ABC-eilanden support. Vandaag zijn ze samen te gast bij Rotjoch voor een studiosessie.
Wesley Sneijder heeft in zijn carrière miljoenen verdiend, maar een investering in een vastgoedproject in Istanbul blijkt achteraf zijn grootste financiële fout.
Volgens Amerikaanse media heeft de jury een briefje naar de rechter gestuurd waarin staat dat jurylid 25 zich niet aan de instructies van de rechtbank houdt.
Suge Knight heeft zich opnieuw uitgesproken over de moord op 2Pac en deelt daarbij opvallende details over de laatste momenten van de legendarische artiest.