High Society gaat verder waar het collectief gebleven was.
Oyster,
Nobodypanicc, Cité en
Lostt brengen op 30 oktober een volledig nieuw album uit, getiteld 'Olympia'. De heren maakten het nieuws vrijdag wereldkundig met een teaser van het project, waarin alvast nieuwe tracks te horen zijn.
Voor High Society is 'Olympia' alweer het derde project. Eerder bracht het Amsterdamse collectief 'Springplank 1' en 'Springplank 2' uit, waarmee de groep zich nadrukkelijk op de kaart zette. Met 'Olympia' kiezen de rappers nu voor een titel die groter klinkt dan een opstapje: de naam verwijst naar de berg van de goden.
★
Voor vaste lezers
Mis geen nieuws meer van Puna.nl
Open Google en kies Puna.nl als voorkeursbron.
Open Google ›
Aanbevolen Video
Scroll om verder te lezen.
De aankondiging komt niet uit de lucht vallen. Vorige week
bundelden Oyster, Lostt en Nobodypanicc hun krachten nog op de video voor 'Real WET'.
Teaser met nieuwe tracks
In de teaser laat High Society fragmenten horen van nummers die op 'Olympia' terechtkomen. Een volledige tracklist of een overzicht van eventuele gastartiesten is nog niet gedeeld. Ook over de producers achter het album is vooralsnog niets bekendgemaakt.
De chemie binnen de groep is de afgelopen twee jaar goed te volgen geweest. Eind 2024 dropte Oyster
de video voor ‘Koenten’ met Nobodypanicc, die kort daarna solo met
‘Bentayga’ kwam. In de zomer van 2025 volgden
‘Champagne’ en 'Maffioso' met Oyster, Lostt en Cité, en later dat jaar
‘Rare Money’.
Solo op dreef
Ook solo zaten de leden niet stil. Oyster dropte bijvoorbeeld voor de zomer het project Ereronde. Met 'Olympia' komt al dat losse werk op 30 oktober weer samen onder één vlag.