Aanstaande vrijdag laat
Ronnie Flex zijn langverwachte SDL album los. De eerste keer dat we over het project hoorden is inmiddels al ruim een jaar geleden en sindsdien heeft de artiest niet stilgezeten.
Hij ging de strijd aan met Top Notch, bracht de singles Suicide, Desire, Concentratie, Chin Chin en Heel De Nacht Alleen uit en werkte samen met Noa Lang en Roxy Dekker op de megahits Damage en Gaan We Weg.
Verder deed hij drie shows in Carré rond zijn favoriete album Rémi en was hij te horen op nummers van o.a. DJ DYLVN, Trobi, Mensa, Idaly, Broederliefde, Priceless en FLEMMING. Vandaag dropt hij zijn nieuwe track Oneindig in aanloop naar het album. Op het nummer werkt hij samen met
KM en Neema Nekesa, die we eerder al hoorden op het met een Edison beloonde album Leren Leven van Fresku.