50 Cent heeft gereageerd op
de opvallende uitspraken van Daphne Joy over
Kanye West en
Bianca Censori. De rapper zag het fragment uit de podcast Pillow Talk online rondgaan en richtte zich meteen op het onderwerp dat hem het meest aan het hart gaat: hun 14-jarige zoon Sire.
"im just seeing this, old DJ with the BJ going crazy LOL less", schreef 50 Cent bij een repost van de clip. Daarna ging hij direct in op de familiekwestie: "Why they don't ask how does your 14 year old son feel about you saying all this."
★
Voor vaste lezers
Mis geen nieuws meer van Puna.nl
Open Google en kies Puna.nl als voorkeursbron.
Open Google ›
Aanbevolen Video
Scroll om verder te lezen.
Sire Jackson, geboren op 1 september 2012, is de jongste zoon van 50 Cent en komt steeds vaker terug in de steeds openbaardere ruzies tussen zijn ouders. Eerder dit jaar maakte de G-Unit-baas vrijwel hetzelfde punt, nadat intieme beelden waarop Joy, Diddy en pornoacteur Sly Diggler te zien zouden zijn online waren opgedoken. "She's not a victim", schreef hij toen. "SIRE is can you imagine going to eighth grade to find out this is your mom."
"Very, very sexy hot couple"
De nieuwste rel begon toen Pillow Talk-host Ryan Pownall aan Joy vroeg of de geruchten over haar, Kanye West en Bianca Censori waar zijn. "Oh my God, I need some water", reageerde ze lachend, waarna ze de presentator complimenteerde met zijn "great journalistic work". Een echte bevestiging kwam er niet, maar haar antwoord liet genoeg ruimte voor speculatie: "I guess I would just say that they're definitely a very, very sexy hot couple."
Over een ander gerucht was ze een stuk stelliger. Het verhaal dat Beyoncé en Jay-Z haar 250.000 dollar zouden hebben geboden voor een seksuele ontmoeting met het stel, noemde ze volledig verzonnen: "That rumor was completely made up from the sky." Mocht zoiets ooit gebeuren, dan zou ze vooral geïntimideerd zijn. "I mean, it's Beyoncé!"
Jarenlange spanningen
De uitwisseling volgt op jaren van spanningen tussen Joy, 50 Cent en Diddy. In de rechtszaak van producer Rodney Jones werd Joy met naam genoemd als een van de vrouwen die Diddy maandelijks zou hebben betaald voor seksueel werk, een beschuldiging die ze in 2024 fel ontkende. "The claim that I am a sex worker is 100% false and character assassination", zei ze destijds.
Tijdens het federale proces tegen Diddy in 2025 werd online gespeculeerd dat Joy de anonieme getuige "Jane" was. Na de veroordeling van Diddy bevestigde ze in interviews dat zij dat inderdaad was. Sindsdien is ze een stuk opener over haar seksualiteit en privéleven, mede
bij het promoten van haar OnlyFans. De gelekte beelden met Diddy zouden volgens haar zonder haar medeweten zijn opgenomen; iemand zou hebben gedreigd ze te verspreiden als ze niet betaalde.
De aflevering van Pillow Talk van 29 september duurt ruim 53 minuten en draait vrijwel volledig om haar relaties, seksualiteit en geruchten over beroemdheden. Of 50 Cent nog meer te zeggen heeft, zal de komende dagen blijken; stil blijven is doorgaans niet zijn stijl.