Ajax staat op het punt om nieuwe hoofdtrainer te presenteren

28 mei , 11:43NEWS
shutterstock 2543635119
Ajax lijkt beet te hebben in de zoektocht naar een nieuwe hoofdtrainer. Na het afhaken van Erik ten Hag, Paul Simonis en Michael Reiziger, is volgens Fabrizio Romano de club nu in vergevorderde gesprekken met John Heitinga.
De oud-Ajacied werkte het afgelopen seizoen als assistent van Arne Slot bij Liverpool en werd daar kampioen van Engeland. Volgens Fabrizio Romano is Liverpool zelfs al op zoek naar een vervanger, omdat de deal tussen Heitinga en Ajax er bijna doorheen is. De terugkeer van Heitinga zou dus een kwestie van tijd zijn.

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

Ajax zou ook in gesprek zijn met Marcel Keizer, die de rol van assistent moet gaan vervullen. Voor Heitinga zou het een nieuwe hoofdstuk zijn in zijn al rijke Ajax-geschiedenis.
Heitinga speelde 152 wedstrijden voor de club en was eerder jeugdtrainer, coach van Jong Ajax en zelfs kort interim-hoofdtrainer in 2023. Ondanks een prima herstel na het ontslag van Alfred Schreuder, kreeg hij destijds geen definitieve aanstelling. Na uitstapjes bij West Ham en Liverpool als assistent staat Heitinga nu op het punt om terug te keren bij Ajax.

HET LAATSTE NIEUWS

schermafbeelding 2025 06 16 om 214854

Yousef Abd (Sevn Alias) wil niet dat fans nog naar zijn muziek luisteren: "Vanuit het geloof is het een zonde"

NEWS16 jun, 21:49
shutterstock 546086749

R. Kelly opgenomen in ziekenhuis na overdosis, advocaat vreest voor zijn leven en eist vrijlating

NEWS17 jun, 7:50
drenthe promes

Royston Denthe reageert op arrestatie Quincy Promes: ‘We zijn allemaal mensen en maken allemaal fouten’

NEWS16 jun, 16:39
lamine girl

Spaanse roddelbladen onthullen de twaalf jaar oudere vriendin van Lamine Yamal

NEWS16 jun, 15:24
schermafbeelding 2025 06 16 om 171953

Glory kickbokser Michael Boapeah snapt niet waarom jury hem niet zijn punten gaf in titelgevecht met Donovan Wisse

NEWS16 jun, 17:20