Ajax staat op het punt om nieuwe hoofdtrainer te presenteren

• NEWS
shutterstock 2543635119
Ajax lijkt beet te hebben in de zoektocht naar een nieuwe hoofdtrainer. Na het afhaken van Erik ten Hag, Paul Simonis en Michael Reiziger, is volgens Fabrizio Romano de club nu in vergevorderde gesprekken met John Heitinga.
De oud-Ajacied werkte het afgelopen seizoen als assistent van Arne Slot bij Liverpool en werd daar kampioen van Engeland. Volgens Fabrizio Romano is Liverpool zelfs al op zoek naar een vervanger, omdat de deal tussen Heitinga en Ajax er bijna doorheen is. De terugkeer van Heitinga zou dus een kwestie van tijd zijn.
★

Voor vaste lezers

Mis geen nieuws meer van Puna.nl

Open Google en kies Puna.nl als voorkeursbron.

Open Google ›

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

Ajax zou ook in gesprek zijn met Marcel Keizer, die de rol van assistent moet gaan vervullen. Voor Heitinga zou het een nieuwe hoofdstuk zijn in zijn al rijke Ajax-geschiedenis.
Heitinga speelde 152 wedstrijden voor de club en was eerder jeugdtrainer, coach van Jong Ajax en zelfs kort interim-hoofdtrainer in 2023. Ondanks een prima herstel na het ontslag van Alfred Schreuder, kreeg hij destijds geen definitieve aanstelling. Na uitstapjes bij West Ham en Liverpool als assistent staat Heitinga nu op het punt om terug te keren bij Ajax.

HET LAATSTE NIEUWS

shutterstock_2481179267

KNVB geeft jongen van 13 die selfie maakte met Reijnders tijdens Oranje-Duitsland vijf jaar stadionverbod

SPORTS•
shutterstock_2622489515

Mike Tyson bezorgde brief van Diddy aan Trump in zijn jacht op gratie: "I did what he told me to do"

NEWS•
shutterstock_2599680411

Ajax Legends spelen in november tegen Barça Legends als eerbetoon aan Johan Cruijff

SPORTS•
shutterstock_2755945571

Onbeschoft en gemeen doen tegen AI-chatbot Claude mag niet meer en wordt bestraft

TECH•
Scherm­afbeelding 2026-10-09 om 15.18.46

Will Smith werkt aan serie over de jaren voor The Fresh Prince samen met DJ Jazzy Jeff in West Philadelphia

NEWS•

Loading