Ali B ziet de noodzaak niet in en ontbreekt bij de start van zijn hoger beroep

27 feb , 16:45 NEWS
schermafbeelding 2025 02 27 om 164626
Ali B werd vorig jaar veroordeeld tot twee jaar cel voor verkrachting en poging tot verkrachting. Hij werd vrijgesproken van twee aanrandingen. Hij was het niet eens met de uitspraak en ging meteen in hoger beroep. Ook het OM was niet tevreden en ging ook in beroep.
Het beroep gaat op 17 april van start, maar Ali zal daarbij niet aanwezig zijn. Bart Swiers, de advocaat van Ali B laat aan RTL Boulevard weten dat hij er niet bij zal zijn, omdat hij de noodzaak van zijn aanwezigheid niet ziet.

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

"Omdat het een regiezitting is en nog geen inhoudelijke behandeling, zien wij de noodzaak van zijn aanwezigheid niet", aldus de advocaat. Het is meestal ook niet verplicht voor verdachten om aanwezig te zijn bij dit soort zittingen.
De zitting vindt plaats op 17 april bij het Gerechtshof in Amsterdam. De bedoeling van de zitting is om te bepalen of extra onderzoek nodig is. Er is voor beide partijen ruimte om onderzoekswensen in te dienen. Het is nog niet duidelijk wanneer de zaak inhoudelijk behandeld wordt.

HET LAATSTE NIEUWS

kempi hef

Kempi is heel zeker van zijn zaak en daagt Hef uit tot Red Bull Soundclash: “Laat me zien of je echt een geit bent”

NEWS11 mei, 21:29
schermafbeelding 2025 05 11 om 183602

Noa Lang reageert op bierdouche en spreekkoren van Feyenoord supporters: "Je wilt niet weten wat er door m’n hoofd ging"

SPORTS11 mei, 18:49
likethat

Kendrick Lamar, Metro Boomin en Future in de problemen na beschuldigingen over Drake diss 'Like That'

NEWS12 mei, 11:01
schermafbeelding 2025 05 12 om 112243

FC Groningen keeper wil tegen Ajax er alles aan doen om PSV kampioen te maken: "Ze komen met de staart tussen de benen"

NEWS12 mei, 11:23
schermafbeelding 2025 05 12 om 131520

Rapper That Mexican OT raakt gewond als stier hem meerdere keren raakt tijdens stierenvechten evenement

NEWS12 mei, 13:20