Memphis Depay maakte enkele weken terug de opmerkelijke overstap naar de Braziliaanse club Corinthians. De komst van Depay werd door fans van de club groots gevierd.
Nu enkele weken verder heeft Depay drie keer voor zijn club mogen uitkomen en gaan er niet zulke fraaie beelden de wereld over. Depay mocht tijdens de Clássico Majestoso invallen tegen rivaal São Paulo. Hij viel rond de zestigste minuut in, maar verloor in dat half uur maar liefst negen keer de bal. Zijn ploeg verloor uiteindelijk door o.a. twee rode kaarten met 3-1.
Op het account Troll Football is een compilatie van zijn invalbeurt te zien en zijn de reacties niet mild. Ook fans van Corinthians reageren op de compilatie beelden die nu de wereld over gaan.
Depay belandde bij Corinthians nadat zijn contract bij Atletico Madrid afliep en hij geen nieuwe club kon vinden. Corinthians, die op het randje staat van degradatie, was op zoek naar een spits en zagen in Depay een redder in nood. Toen Depay werd gepresenteerd ontstond dan ook een massale gekte. Bekijk de beelden hieronder.
Teun Kuilboer denkt erover om op zijn nieuwe YouTube-kanaal te vertellen wat er achter de schermen bij Sleepers gebeurde. Haast heeft hij naar eigen zeggen niet.
Bij een zitting in Nigeria bleek dat de chauffeur van Anthony Joshua aan het inhalen was voor de fatale crash. De politie hoorde de bokser zelf nog niet.
Lutsharel Geertruida deelde een videoclip die volledig is opgenomen op het veld van PSV. Onder de post regent het boze reacties van Feyenoord-supporters.