Bendeleider claimt dat hij Meek Mill heeft gegijzeld en tienduizenden euro's van Rick Ross eiste

25 mrt 2025, 17:15NEWS
schermafbeelding 2025 03 25 om 170246
DJ Akadamiks heeft een oud interview opgegraven waarin gezegd wordt dat Meek Mill ooit gegijzeld zijn door de Rollin’ 60s Neighborhood Crips in Los Angeles. Rick Ross zou uiteindelijk $50.000 betaald hebben om hem vrij te krijgen. Bendeleider Luke Cannon vertelde dit verhaal in de Off The Record podcast van Akademiks.
Cannon verklaarde dat het incident plaatsvond in een nachtclub in L.A., waar Meek Mill optrad. De confrontatie zou een reactie zijn geweest op uitspraken die Meek Mill op Twitter had gedaan. “We caught him at the club where he was performing at,” zei Cannon. “As soon as he walked in, all of the security that was with him, they spun around. I grabbed cuz like, ‘Bro, wassup?’ I said, ‘Get on the phone with Ross.'”

Voor vaste lezers

Mis geen nieuws meer van Puna.nl

Open Google en kies Puna.nl als voorkeursbron.

Open Google ›

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

De bendeleden hielden de rapper vervolgens vast en wachtten buiten de club, totdat Rick Ross $50.000 in contanten betaalde. Volgens Cannon zou Meek in de kofferbak geëindigd zijn als zijn labelbaas niet had betaald. Hij noemde de situatie een zakelijke transactie in plaats van een afpersing.
Het incident zou hebben bijgedragen aan de vriendschap tussen Meek Mill en Nipsey Hussle, die ook lid was van de Rollin’ 60s. “That’s why Meek and Nipsey became cool after that situation because they started using the same PR,” aldus Cannon.
Ondertussen is Cannon, wiens echte naam Termaine Williams is, onlangs gearresteerd samen met Big U en 17 anderen in een grootschalige actie tegen de Rollin’ 60s Neighborhood Crips. De aanklachten tegen de groep omvatten moord, mensenhandel en afpersing. Big U (echte naam Eugene Henley) wordt specifiek beschuldigd van de moord op een rapper, genaamd als RW, als wraak voor een disstrack.
Big U ontkent de beschuldigingen en beweert dat hij juist een positieve rol speelt in de gemeenschap. “This the price of being Black and trying to help somebody, trying to help your community and do what you can,” zei hij in een video voor zijn arrestatie. Aanklagers stellen echter dat zijn non-profitorganisatie Developing Options slechts een dekmantel is voor criminele activiteiten.
Akademiks heeft het interview naar boven gehaald, omdat hij beef heeft met Meek Mill. Naast dat hij hem belachelijk wil maken claimt hij ook dat Meek een rol heeft gespeeld in de arrestatie van Cannon en Big U. "Meek Mill told on me... The Game...Wack 100 and now Luce Cannon."

HET LAATSTE NIEUWS

Scherm­afbeelding 2026-05-13 om 22.21.24

GTA 6 is nu te pre-orderen bij Nederlandse webshop onder unieke voorwaarde

NEWS03 jun, 12:48
schermafbeelding 2024 09 16 om 133028

LSD-oprichter Nino vraagt via GoFundMe om hulp na maandenlange burn-out

NEWS03 jun, 18:08
Scherm­afbeelding 2026-05-05 om 14.07.51

Kanye West geland op Schiphol voor concerten in GelreDome

NEWS03 jun, 13:11
shutterstock_2509744101

Zwitserland in de problemen op WK: VS weigert basisspeler toegang

SPORTS03 jun, 13:33

Loading