Bilal Wahib doet boekje open over situatie bij Top Notch: 'Ik ben daar heel stellig in'

28 dec 2021, 11:56 NEWS
bilal wahib 1

Er is begin dit jaar een hoop te doen rondom Bilal Wahib. Een uit de hand gelopen grap resulteerde in het feit dat er verschillende samenwerkingen met de zanger stop werden gezet, waaronder zijn platenlabel Top Notch. Genoeg redenen voor zijn management om het niet over Top Notch te hebben. Echter werd het verzoek niet helemaal gehonoreerd door de zanger zelf. In een interview met Volkskrant Magazine heeft Bilal Wahib zich uitgelaten over zijn situatie bij het label.

Wanneer Volkskrant Magazine vraagt waarom Bilal Wahib muziek is blijven uitbrengen onder Top Notch na het incident."Contractueel moet dat", is zijn antwoord. De interviewer reageert daarop: "Dat klinkt niet enthousiast." Waarna de pr-manager van Bilal besluit in te grijpen: "Liever niet over Top Notch." Bilal zelf vindt het echter helemaal geen probleem: "Van mij mag dat wel hoor, maakt mij echt niet uit. Daar mag je gewoon naar vragen."

Platenlabel Top Notch kwam in maart onder vuur te liggen toen het bedrijf de zanger liet vallen. De artiest werd aangehouden op verdenking van verspreiden van kinderporno, nadat hij een minderjarige jongen op Instagram had gevraagd zijn geslachtsdeel te laten zien. Niet lang na het incident verbrak bovengenoemde platenlabel de samenwerking.

"Zodra het contract afloopt, ben ik weg. Ik ben daar heel stellig in, dat waren zij ook over mij. Ze brachten meteen de volgende dag een statement naar buiten zonder dat ze mij hadden gesproken. Dat doe je niet met iemand die een contract bij je heeft." "De media neem ik niks kwalijk, zo gaat het gewoon, die willen juice, nou ja, de meeste dan. Maar als platenmaatschappij ga je niet zo met iemand om die onder contract staat. Voer eerst een gesprek, daarna mag je zeggen wat je wil."

HET LAATSTE NIEUWS

schermafbeelding 2025 01 14 om 120429

Monica Geuze legt miljoenen neer voor luxe woning in Amsterdam Zuid

NEWS14 jan, 12:07
schermafbeelding 2025 01 14 om 174505

Remy Bonjasky showt nogmaals waarom Rico Verhoeven niet de GOAT kan zijn: "De feiten liegen er niet om"

NEWS14 jan, 17:46
schermafbeelding 2025 01 14 om 131915

Kickbokslegende deelt verhaal achter zijn rivaliteit met Badr Hari: "The crowd was like a second man in the ring"

NEWS14 jan, 13:18
shutterstock 2549371481

Rechter vindt twintig jaar overdreven, maar dader dodelijke steekpartij Solid Grooves veroordeeld tot lange celstraf

NEWS14 jan, 10:57