Bilal Wahib reageert op bierdouche in Emmen tijdens Koningsnacht: "ik voelde me niet meer veilig"

28 apr , 14:09NEWS
Scherm­afbeelding 2026-04-28 om 14.03.09
Bilal Wahib heeft op 538 Koningsdag in Breda gereageerd op het biergooi-incident tijdens zijn optreden op Koningsnacht in Emmen. De zanger en acteur brak zijn show af nadat er twee keer bier naar hem werd gegooid.
Wahib legt uit dat hij eerst een biertje hard tegen zijn knie kreeg. Op dat moment besloot hij nog door te gaan. Maar toen er een tweede biertje volgde, was het klaar. "Die tweede, ja, dat was gewoon wat het was. Dat is voor mij ook niet meer leuk," aldus Bilal. In zijn contract staat dat hij mag stoppen zodra hij door bier wordt geraakt.

Voor vaste lezers

Mis geen nieuws meer van Puna.nl

Open Google en kies Puna.nl als voorkeursbron.

Open Google ›

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

Beveiliging greep niet in
Wat voor Wahib de doorslag gaf was het gebrek aan actie van de beveiliging. "De beveiliging deed niks, dus dan voel ik me ook niet meer veilig om op een podium te staan. Dan kan er zomaar glas tegen je gezicht aankomen." Hij benadrukt dat het niet alleen vervelend is, maar ook daadwerkelijk pijn doet. "Soms ben je helemaal nat. Microfoon helemaal nat. Dan kan je gewoon niet door."
'Iemand heeft ieders avond verpest'
Ondanks zijn frustratie blijft Wahib nuchter over het voorval. Hij baalt vooral voor het publiek dat was afgekomen op zijn optreden. "Iemand heeft gewoon iemands avond verpest. En van heel veel mensen. Dat is super jammer." Een dag later stond hij alweer op het podium bij 538 Koningsdag in Breda. "Ik kom gewoon hopelijk volgend jaar weer terug. Dan gaan we er gewoon weer een feestje van maken."

HET LAATSTE NIEUWS

Scherm­afbeelding 2026-06-27 om 01.29.48

'Shaqueel van Persie, zoon van Robin van Persie, kiest naar verluidt voor Marokko en laat Oranje schieten'

SPORTS27 jun, 7:30
Scherm­afbeelding 2026-06-26 om 01.35.47

Journalist schetst gebeurtenissen rondom noodlottige dood Mats Grotenbreg: “Zelfde schip heeft hem overvaren”

NEWS27 jun, 00:02
SnapInsta

Ook I Love Urban Festival afgelast door extreme hitte: “Dit besluit komt als een enorme klap”

NEWS27 jun, 6:30
Scherm­afbeelding 2026-06-27 om 04.37.51

Q-Dance woordvoerder over afgelasting Defqon.1 en ongeregeldheden: “Meest zwarte scenario dat je kan bedenken”

NEWS27 jun, 11:30
Scherm­afbeelding 2026-05-21 om 07.16.50

Usyk levert al zijn wereldtitels in en gaat voor afscheidsgevecht, Rico Verhoeven reageert fel: "Rematch time"

SPORTS26 jun, 21:41

Loading