Bobby Shmurda heeft uitgehaald naar Jay-Z en Roc Nation. Naar aanleiding van Jay-Z's optreden op het Roots Picnic festival maakte de rapper zijn beschuldigingen publiek: Roc Nation zou hem praktisch hebben gedwongen om proces afspraken te accepteren.
In een lange reactie op sociale media beschuldigde Bobby Shmurda Roc Nation's huisadvocaat Alex Spiro hem de gevangenis in te hebben geholpen. "Alex Spiro, die me in de gevangenis zette, en dat is openbaar, je kunt het opzoeken, ik heb hem verteld dat ik gedwongen was," schreef hij. Shmurda stelt dat hij Spiro tijdens het proces expliciet vertelde dat hij hem wilde ontslaan en de proces afspraken wilde intrekken, maar dat dit volledig werd genegeerd.
★
Voor vaste lezers
Mis geen nieuws meer van Puna.nl
Open Google en kies Puna.nl als voorkeursbron.
Open Google ›
Aanbevolen Video
Scroll om verder te lezen.
Shmurda wijst ook op het feit dat zijn vingerafdrukken niet terugkwamen op de eerste wapenaanklacht waarvoor hij zeven jaar gevangenis kreeg. In de media verscheen toen een verhaal dat Shmurda een zwaardere straf accepteerde zodat zijn mede-verdachten geen hogere straffen kregen. Volgens Shmurda is dit verhaal door Roc Nation in de wereld geholpen en klopt dit niet.
Na zijn vrijlating was hij als enige artiest bij een major label nog zes jaar aan zijn Epic Records-deal gebonden. Roc Nation hielp hem uiteindelijk die deal te ontbinden, iets waar Shmurda hen ook niet dankbaar voor is.
Lees de berichten van Bobby Shmurda hieronder:
Foto: Raffaele Conti 88 / Shutterstock.com