Boef maakt 10-jarige Sarah blij door voor duizend euro aan watermeloenbandjes van haar te kopen

22 okt 2024, 9:24NEWS
boef
Twee dagen terug vroeg de 10 jarige Sarah tussen duizenden comments op Instagram aan Boef of zij hem Palestina bandjes mocht opsturen. De comment bereikte Boef en al binnen 10 minuten kreeg Sarah een reply van Boef.
Zijn antwoord was kort, maar duidelijk: "Ik koop voor 1000 euro bandjes van jou en dan mag jij ze uitdelen aan hele lieve mensen oké? Kijk je DM!"

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

Boef maakte het geld over naar Sarah, waarna Sarah in een post op Instagram een update deelde over wat ze met het geldbedrag ging doen. “500 euro heb ik gedoneerd aan Plant een Olijfboom en van de andere 500 euro ga ik allemaal spullen kopen om 200 armbandjes te maken,” laat Sarah in een bericht op Instagram weten.
FunX pakte het bericht maandag op en daar kan Sarah op een hoop steun van mensen rekenen. Ook Boef krijgt veel lof voor zijn prachtige gebaar.
Het is voor Boef overigens niet de eerste keer dat de rapper zijn bereik inzet om mensen bewust te maken over de situatie in Palestina. Zo plaatste hij al vaker op Instagram berichten over de genocide en wijdde hij tijdens zijn optreden in de Ziggo Dome hier tijd aan.

HET LAATSTE NIEUWS

schermafbeelding 2025 07 01 om 142116jpg

Wesley Sneijder baalt van miljoenen vastgoedinvestering in Turkije: “Die zijn in beslag genomen”

NEWS01 jul, 14:23
schermafbeelding 2025 07 01 om 130939

Jury maakt zich zorgen over jurylid in rechtszaak tegen Diddy

NEWS01 jul, 13:10
schermafbeelding 2025 07 01 om 150038

Mohamed Ihattaren sluit deal met OM en komt weg met 60 uur taakstraf voor mishandeling en poging tot bedreiging

NEWS01 jul, 15:01
schermafbeelding 2025 07 01 om 153831

Man die 16 miljoen euro eiste van Chris Brown in mishandelingszaak trekt aanklacht in

NEWS01 jul, 15:41