Boef maakt 10-jarige Sarah blij door voor duizend euro aan watermeloenbandjes van haar te kopen

22 okt 2024, 9:24 NEWS
boef
Twee dagen terug vroeg de 10 jarige Sarah tussen duizenden comments op Instagram aan Boef of zij hem Palestina bandjes mocht opsturen. De comment bereikte Boef en al binnen 10 minuten kreeg Sarah een reply van Boef.
Zijn antwoord was kort, maar duidelijk: "Ik koop voor 1000 euro bandjes van jou en dan mag jij ze uitdelen aan hele lieve mensen oké? Kijk je DM!"

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

Boef maakte het geld over naar Sarah, waarna Sarah in een post op Instagram een update deelde over wat ze met het geldbedrag ging doen. “500 euro heb ik gedoneerd aan Plant een Olijfboom en van de andere 500 euro ga ik allemaal spullen kopen om 200 armbandjes te maken,” laat Sarah in een bericht op Instagram weten.
FunX pakte het bericht maandag op en daar kan Sarah op een hoop steun van mensen rekenen. Ook Boef krijgt veel lof voor zijn prachtige gebaar.
Het is voor Boef overigens niet de eerste keer dat de rapper zijn bereik inzet om mensen bewust te maken over de situatie in Palestina. Zo plaatste hij al vaker op Instagram berichten over de genocide en wijdde hij tijdens zijn optreden in de Ziggo Dome hier tijd aan.

HET LAATSTE NIEUWS

alexsoze

Alex Soze met sportwagen van bijna 100.000 euro betrokken bij auto-ongeluk in Dubai: "Dit ziet er niet best uit"

NEWS02 mei, 10:47
shutterstock 2387513889

Duitse justitie vervolgt 15-jarige Nederlandse 'huurmoordenaar' uit Hoorn na schietpartij op Russische maffiabaas

NEWS02 mei, 16:22
schermafbeelding 2024 06 04 om 171453jpg

Alles lijkt erop dat Kevin De Bruyne na dit seizoen bij bizarre club zijn voetbalcarrière gaat voortzetten

SPORTS02 mei, 12:39
1707465398 grand theft auto 6png

Slecht nieuws voor Grand Theft Auto fans: GTA 6 opnieuw voor lange tijd uitgesteld, maar krijgt wel een releasedatum

NEWS02 mei, 14:06
schermafbeelding 2025 05 02 om 111528

Adje onthult dat hij binnenkort gaat stoppen met rappen: "Bye Bye to the motherf*cking game"

NEWS02 mei, 11:16