Op 16 juni speelt het Nederlands Elftal haar eerste EK wedstrijd tegen Polen. Vandaag heeft bondscoach Ronald Koeman bekend gemaakt welke 26 spelers het klusje moeten gaan klaren.
Voor de voorlopige selectie had Koeman dertig spelers gekozen en eerder deze week werd al bekend dat Marten de Roon afvalt vanwege een blessure. De andere afvallers zijn keeper Nick Olij, verdediger Ian Maatsen en middenvelder Quinten Timber. Op het eerste ook niet vreemd, dat er uit drie verschillende linie's elk een speler afvalt, maar fans zetten er hun vraagtekens bij.
Van sommige mensen krijgt Koeman zelfs de volle laag en het gaat dan met name over het thuislaten van Ian Maatsen. De linksback van Dortmund heeft zijn debuut nog niet gemaakt, maar heeft een indrukwekkend seizoen achter de rug. Aanstaande zaterdag maakt hij zelfs nog kans op het winnen van de Champions League. Daarvoor moeten hij en zijn echter wel recordhouder Real Madrid verslaan.
We verzamelden een aantal reacties op de definitieve selectie.
Big 2024 and Koeman is still your coach non serious nation
— ACCRA MAYOR 🥲🥷 (@0panaa_1) May 29, 2024