Chris Brown bedankt gevangenis voor gastvrijheid tijdens aftrap van tour door Verenigd Koninkrijk

16 jun 2025, 13:00NEWS
schermafbeelding 2025 06 16 om 125749
Chris Brown heeft zondag zijn UK-tour afgetrapt in een uitverkochte CO-OP Live Arena in Manchester, slechts enkele dagen voordat hij opnieuw voor de rechter moet verschijnen. De zanger, die vorige maand nog werd gearresteerd in Manchester, bedankte de gevangenis nog voor hun gastvrijheid: “Thank you to the jail. It was really nice,” vertelde hij aan de 20.000 fans.
De 36-jarige Amerikaan werd aangeklaagd voor zware mishandeling na een incident in een Londense nachtclub in 2023. Brown zou een muziekproducer zonder aanleiding hebben aangevallen met een tequilafles. Bij zijn terugkeer in het Verenigd Koninkrijk een maand geleden werd hij gearresteerd in zijn hotel in Manchester. Hij kwam pas vrij na het betalen van een borgsom van maar liefst £5 miljoen (ongeveer 5,9 miljoen euro).

Voor vaste lezers

Mis geen nieuws meer van Puna.nl

Open Google en kies Puna.nl als voorkeursbron.

Open Google ›

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

Tijdens zijn show in Manchester liet Brown verder niets merken van zijn juridische problemen. Bij de opening van zijn Breezy Bowl XX Tour speelde hij zelfs een video met nieuwsbeelden van zijn arrestatie, waarop hij luidt gejuich van het publiek kreeg. “Thank you for coming and supporting me,” riep hij daarna.
Volgens de voorwaarden van zijn borgtocht mag de zanger zijn volledige tour afmaken. Na Manchester staat Cardiff op de planning en komend weekend speelt hij twee avonden in het Tottenham Hotspur Stadium in Londen, vlak na zijn verplichte gang naar de rechtbank op vrijdag 20 juni. Daarna volgen nog shows in Birmingham, Glasgow en opnieuw in Manchester.
Vrijdag moet Brown samen met zijn medeverdachte Omololu Akinlolu, beter bekend als de Amerikaanse rapper HoodyBaby, voor de rechter verschijnen. De zaak draait om een vermeende zware mishandeling en kan flinke gevolgen hebben voor Brown. Het slachtoffer heeft namelijk ook een civiele rechtszaak aangespannen tegen Brown, waarin hij een schadevergoeding eist van ruim 14 miljoen euro voor lichamelijke en financiële schade als gevolg van de mishandeling.

HET LAATSTE NIEUWS

Scherm­afbeelding 2026-07-21 om 18.28.20

Ondernemer Samuel Onuha zou naakt en onder invloed zijn opgepakt op Mykonos: "Ik ga naar pluto broer"

NEWS21 jul, 18:48
shutterstock_2642420875

Cristiano Ronaldo liket Instagram-post die FIFA beschuldigt van corruptie rond WK

SPORTS21 jul, 21:00
schermafbeelding 2024 06 29 om 134948

Ali B gaat na vier jaar uit de schijnwerpers ondernemers toespreken tijdens evenement in The Harbour Club

NEWS21 jul, 20:00

Loading