Club van Advocaten van Marokko klaagt Franse rapper Booba aan wegens "laster en belediging van Marokkaanse vrouwen"

03 mei 2023, 13:30NEWS
schermafbeelding 2023 05 03 om 134520
Eerder werd bekend dat Marokkanen niet zitten te wachten op Franse rapper Booba, die op 21 juni zal optreden in Casablanca. Er werd een petitie gestart die duizenden keren werd getekend, maar zowel de artiest als de organisatie hadden hier geen boodschap aan. Hij dook afgelopen week zelfs op in het land met een Marokkaanse vlag.
Het verhaal krijgt vandaag een nieuwe wending, want advocaat Mourad Elajouti laat via Twitter weten dat de Club van Advocaten van Marokko een aanklacht indient tegen Booba. Ze klagen hem aan wegens "laster en belediging van Marokkaanse vrouwen". Volgens Elajouti is dit besluit genomen na "honderden brieven en berichten" waarin hen werd gevraagd om op te treden.  De Club van Advocaten laat weten dat "de opmerkingen in verschillende van zijn liedjes een belediging vormen voor de gevoelens en waardigheid van Maghrebijnse vrouwen in het algemeen."
Booba zou zich in meerdere tracks minachtend hebben uitgelaten over Marokkaanse vrouwen en het Marokkaanse rijk. Op social media vinden mensen dat hij geen podium verdient in het Noord-Afrikaanse land, maar andere mensen lijken geen problemen hebben met zijn teksten. De show gaat vooralsnog dan ook gewoon door te gaan.

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

HET LAATSTE NIEUWS

shutterstock 546086749

R. Kelly opgenomen in ziekenhuis na overdosis, advocaat vreest voor zijn leven en eist vrijlating

NEWS17 jun, 7:50
schermafbeelding 2025 06 17 om 193846

'Samuel Onuha, de oudste van de twee broers, komt volgende maand onder voorwaarden vrij'

NEWS17 jun, 19:44
yamal fati

Het 12 jaar oudere OnlyFans-model krijgt doodsbedreigingen na onthulling relatie met Lamine Yamal

NEWS17 jun, 15:05
schermafbeelding 2025 06 17 om 141725jpg

Jury in Diddy rechtszaak kregen gisteren expliciete beelden van 'freak off' feesten te zien

NEWS17 jun, 14:28
ontwerp zonder titel

Oud Oranje-keeper Ronald Waterreus haalt keihard uit naar Quincy Promes en Ronnie Stam : "Huilen als je gepakt wordt"

NEWS17 jun, 16:36