Dave Roelvink is voor de tweede keer in acht maanden tijd het slachtoffer van een fietsendief. Dit keer wacht hij niet op de politie en deelt hij zelf de klappen uit en pakt hij zijn fiets terug.
De eerste keer ging een dief ervandoor met zijn fatbike. Nu is het opnieuw raak. Samen met zijn vriendin Marijn Kuipers zet Roelvink direct de achtervolging in en racen ze door de stad op zoek naar de dief. Als hij hem eenmaal in het vizier krijgt, twijfelt Roelvink geen moment. Hij springt zijn auto uit en deelt de dief een klap uit. Die gaat direct neer, waarna Roelvink zijn fiets terugpakt.
★
Voor vaste lezers
Mis geen nieuws meer van Puna.nl
Open Google en kies Puna.nl als voorkeursbron.
Open Google ›
Aanbevolen Video
Scroll om verder te lezen.
"Had gewoon met zijn tengels af moeten blijven"
Een omstander geeft Roelvink na afloop een geruststelling mee. Volgens hem gaat het om "de grootste fietsendief uit de buurt." De omstander vindt de klap gerechtvaardigd en is duidelijk over hoe hij de situatie ziet: "Hij had gewoon met zijn tengels van je spullen af moeten blijven."
Anders dan bij de eerste diefstal wachtte Roelvink dit keer niet op ingrijpen van de politie en nam hij de zaak volledig in eigen handen.