Demonstratiewedstrijd Floyd Mayweather loopt volledig uit de hand na diskwalificatie van tegenstander

12 jun 2023, 10:33 NEWS
schermafbeelding 2023 06 12 om 110234

Floyd Mayweather heeft sinds 2017 niet meer deelgenomen aan een professionele bokswedstrijd, maar houdt zich goed warm met demonstratiegevechten. Dit weekend was John Gotti III aan de beurt om de ring in te gaan tegen Mayweather voor een wedstrijd van acht rondes, maar de mannen kwamen niet verder dan de zesde.

Afgelopen zondagavond stonden Mayweather en Gotti tegenover elkaar in Sunrise, Florida, maar na een paar rondes liep het compleet uit de hand. Het was Gotti die na zes rondes gediskwalificeerd werd door de scheidsrechter Kenny Bayless, nadat hij Mayweather keer op keer vastgreep. Gotti, kleinzoon van de wereldberoemde New Yorkse maffiabaas, werd na het besluit woedend en viel Floyd opnieuw aan nadat hij de scheids aan de kant duwde. Kort daarna werden beide boksers vergezeld door hun teams die de ring bestormden en voor een grote chaos zorgden.

Ondanks het teleurstellende einde pakte Mayweather alsnog de overwinning. Bekijk de uit de hand gelopen wedstrijd hieronder.

HET LAATSTE NIEUWS

schermafbeelding 2025 02 07 om 165741

High Society rapper Cité blijkt de man die eerder deze week zwaargewond raakte bij schietpartij in Amsterdam Zuidoost

NEWS07 feb, 16:56
shutterstock 2274977181

Kanye West start ‘Free Diddy’ campagne en vraagt president Donald Trump om vrijlating

NEWS07 feb, 11:34
Schermafbeelding 2022 07 09 om 10.28.35

Oud-Ajacied brengt ode aan Nouri bij overstap naar Italiaanse topclub

NEWS07 feb, 15:26
schermafbeelding 2025 02 07 om 151009

Hakim Ziyech laat zich meteen zien in Qatar en zet medespeler volledig voor schut op training

NEWS07 feb, 15:57