De wedstrijd tussen Inter en River Plate eindigde woensdag in complete chaos. Denzel Dumfries raakte na het laatste fluitsignaal verwikkeld in een heftige confrontatie met Marcos Acuña, dezelfde speler met wie hij op het WK 2022 in Qatar al bijna op de vuist ging.
Wat begon als een beladen wedstrijd escaleerde volledig nadat Inter via doelpunten van Francesco Esposito en Alessandro Bastoni met 2-0 uitliep. River Plate speelde op het randje en na een rode kaart voor Lucas Martínez Quarta kookte de frustratie bij de Argentijnen over.
Acuña zette een harde charge in op Dumfries, die zich niet liet intimideren en verhaal ging halen. Beiden kregen geel, terwijl Gonzalo Montiel zijn tweede pakte en dus rood zag. Na het laatste fluitsignaal zocht Acuña opnieuw de confrontatie met Dumfries en moest hij door ploeggenoten worden tegengehouden terwijl Dumfries in ging op zijn uitnodiging om het op te lossen in de spelerstunnel.
Ook daar bleef het onrustig. Dumfries werd onderweg bekogeld met voorwerpen vanaf de tribune, terwijl op het veld nog opstootjes ontstonden tussen spelers en staf. In de tunnel moest Acuña opnieuw fysiek worden tegengehouden. Dumfries bleef zelf relatief kalm en gaf na afloop aan dat er weliswaar felle woorden zijn gevallen, maar dat hij geen racistische opmerkingen heeft gehoord.
De clash tussen Dumfries en Acuña heeft een geschiedenis. Tijdens het WK in Qatar botsten ze ook al heftig in de kwartfinale Nederland tegen Argentinië. River Plate-coach Marcelo Gallardo gaf toe dat zijn team de controle verloor. “Dit vertegenwoordigt niet wie wij zijn. Het was een schande,” zei hij tijdens de persconferentie.
Door de 2-0 winst is Inter groepswinnaar en plaatst het zich voor de knock-outfase van het WK voor Clubs. River Plate is uitgeschakeld en keert zonder prijs terug naar Argentinië. Inter speelt maandag in de achtste finales tegen het Braziliaanse Fluminense.
Nordine Mahieddine ging bij Glory 110 in Antwerpen in ronde één KO tegen Nidal Bchiri. Toen zijn nederlaag online tot Marokkaans-Algerijns gespot leidde, reageerde hij.
Pierre, medewerker van een Micromania-winkel in Nice, ging tijdens protesten voor de ingang staan om plunderaars tegen te houden. Hij werd aangevallen, de zaak leeggehaald.
Ronnie Flex vindt dat de Videoland-docu over New Wave een soapserie van zijn conflict maakte. $hirak vertelt waarom hij bijna niet meedeed aan de shows en spreekt Frenna vrij.
Lamine Yamal landde maandag in opperbeste stemming in Parijs voor PSG-Barcelona in de Champions League. "Paris, I have come!" Luis Enrique weet hoe hij hem wil stoppen.
Rico Verhoeven zag zijn dochter Jazlynn een kickbokspartij winnen, met haar moeder Jacky Duchenne in de hoek en hemzelf luid coachend vanaf de tribune.