Diddy krijgt uit het niets een nieuwe rechter toegewezen in rechtszaak voor mensenhandel, ontvoering en gedwongen prostitutie

04 okt 2024, 11:44NEWS
schermafbeelding 2024 10 04 om 114226
De rechtszaak tegen Diddy heeft een nieuwe rechter toegewezen gekregen. Donderdag werd bekendgemaakt dat de zaak was overhandigd aan rechter Arun Subramanian. Onduidelijk is waarom er een wisseling in rechters heeft plaatsgevonden.
De eerdere rechter Andrew Carter weigerde mee te werken om Diddy op borgtocht vrij te laten. Diddy was zelfs bereid om 50 miljoen dollar te betalen om op borgtocht vrij te komen, maar ook dit werd door Carter afgewezen. De rechter liet toen weten dat hij vond dat de omstandigheden het niet toelieten om Diddy op borgtocht vrij te laten. De rechter is bang dat Diddy een poging zou doen om contact te zoeken met getuigen.
Diddy zit op dit moment nog steeds vast in een huis van bewaring in Brooklyn, New York waar hij in afwachting is van de rechtszaak.

Voor vaste lezers

Mis geen nieuws meer van Puna.nl

Open Google en kies Puna.nl als voorkeursbron.

Open Google ›

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

Hij werd vorige maand gearresteerd op verdenking van sekshandel, ontvoering en gedwongen prostitutie.

HET LAATSTE NIEUWS

Scherm­afbeelding 2026-05-13 om 22.21.24

GTA 6 is nu te pre-orderen bij Nederlandse webshop onder unieke voorwaarde

NEWS03 jun, 12:48
schermafbeelding 2024 09 16 om 133028

LSD-oprichter Nino vraagt via GoFundMe om hulp na maandenlange burn-out

NEWS03 jun, 18:08
Scherm­afbeelding 2026-05-05 om 14.07.51

Kanye West geland op Schiphol voor concerten in GelreDome

NEWS03 jun, 13:11
shutterstock_2509744101

Zwitserland in de problemen op WK: VS weigert basisspeler toegang

SPORTS03 jun, 13:33

Loading