Diddy reageert op zaak waarin hij vermeend slachtoffer 100 miljoen dollar moet betalen: "Never heard of him"

11 sep 2024, 10:44NEWS
schermafbeelding 2024 02 21 om 172334
Gisteren kwam naar buiten dat een rechter in Michigan zich had uitgesproken in het voordeel van Derrick Lee Cardello-Smith in zijn aanklacht tegen Diddy. Ze veroordeelde Diddy tot het betalen van 100 miljoen dollar in bedragen van 10 miljoen per maand.
De rechter deed deze uitspraak, omdat Diddy nooit gereageerd heeft op de aanklacht en ook niet was komen opdagen in de rechtbank.
Inmiddels heeft Diddy via zijn advocaat gereageerd en hij laat het er duidelijk niet bij zitten. Hij laat weten dat hij de man niet kent en ook nooit op de hoogte is gebracht van de zaak. "This man [Cardello-Smith] is a convicted felon and sexual predator, who has been sentenced on 14 counts of sexual assault and kidnapping over the last 26 years," aldus advocaat Marc Agnifilo van Diddy tegen TMZ. "His resume now includes committing a fraud on the court from prison, as Mr. Combs has never heard of him let alone been served with any lawsuit. Mr. Combs looks forward to having this judgment swiftly dismissed."

Voor vaste lezers

Mis geen nieuws meer van Puna.nl

Open Google en kies Puna.nl als voorkeursbron.

Open Google ›

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

Cardello-Smith claimt dat Diddy hem gedrogeerd en vervolgens verkracht heeft tijdens een feestje in 1997. Toen het vermeende slachtoffer wakker werd na gedrogeerd te zijn zag hij Diddy seks hebben met een vrouw en de Bad Boy magnaat zou tegen hem gezegd hebben "I did this to you too."

HET LAATSTE NIEUWS

Scherm­afbeelding 2026-07-21 om 18.28.20

Ondernemer Samuel Onuha zou naakt en onder invloed zijn opgepakt op Mykonos: "Ik ga naar pluto broer"

NEWS21 jul, 18:48
shutterstock_2642420875

Cristiano Ronaldo liket Instagram-post die FIFA beschuldigt van corruptie rond WK

SPORTS21 jul, 21:00
schermafbeelding 2024 06 29 om 134948

Ali B gaat na vier jaar uit de schijnwerpers ondernemers toespreken tijdens evenement in The Harbour Club

NEWS21 jul, 20:00

Loading