Sean “Diddy” Combs probeert zijn veroordeling terug te draaien. Zijn advocaten stappen vandaag de rechtszaal in met het verzoek om de uitspraak om te zetten in vrijspraak of om een nieuw proces te krijgen.
De Mann Act verbiedt het vervoeren van personen over staatsgrenzen voor prostitutie.
Diddy’s advocaten stellen dat de rapper nooit winst maakte uit prostitutie, geen seks had met mannelijke sekswerkers en hun vervoer niet regelde. Volgens hen was hij hooguit een voyeur en amateur pornografischfilmer van zijn ex-vriendinnen.
★
Voor vaste lezers
Mis geen nieuws meer van Puna.nl
Open Google en kies Puna.nl als voorkeursbron.
Open Google ›
Aanbevolen Video
Scroll om verder te lezen.
De aanklagers zien dat anders. Zij zeggen dat er voldoende bewijs is dat Diddy de man was achter de beruchte “freak-offs.” Volgens hun nam hij actief deel, gaf hij instructies tijdens de sekssessies en masturbeerde hij terwijl het gebeurde.
Ook de verdediging dat Diddy puur als “pornoproducent” fungeerde, wordt door de aanklagers verworpen. Veel sessies werden niet gefilmd en in de gevallen dat er wél camera’s draaiden, gebeurde dat vaak zonder toestemming van de deelnemers.
De rechter hoort vandaag beide partijen. Vooralsnog staat de veroordeling van Diddy nog steeds en wordt op 3 oktober een straf uitgesproken.
Foto: Vahan Stepanyan / Shutterstock.com