Omstreden influencer DieTim heeft bij YourSafe Radio zijn verhaal gedaan over waarom de stekker werd getrokken uit zijn deelname aan
Boxing Influencers.
DieTim zou in oktober deelnemen aan het achtmanstoernooi en moest het in de eerste ronde opnemen tegen Dave Roelvink. Een week na de staredown met Roelvink kwam plotseling het nieuws naar buiten dat DieTim niet langer mee zou doen. In een statement van Boxing Influencers werd gesproken over “privé-omstandigheden die volledig losstaan van het toernooi.” Welke omstandigheden dit precies waren, werd toen niet bekendgemaakt.
★
Voor vaste lezers
Mis geen nieuws meer van Puna.nl
Open Google en kies Puna.nl als voorkeursbron.
Open Google ›
Aanbevolen Video
Scroll om verder te lezen.
Enkele dagen later meldde juicekanaal Reality FBI dat de breuk zou zijn ontstaan nadat zijn ex-vriendin Lisa Marie Hol via sociale media melding maakte van huiselijk geweld. Ze deelde daarbij foto’s van verwondingen die ze naar eigen zeggen opliep tijdens de relatie met DieTim. Denzel Slager, de huidige partner van Famke Louise, uitte zich toen fel richting Boxing Influencers, RTL en Videoland. Volgens hem zou het onacceptabel zijn dat iemand met een dergelijk verleden een platform krijgt.
In een interview met YourSafe Radio ontkent DieTim de beschuldigingen. Hij zegt dat zijn vertrek uit het toernooi voortkwam uit de mentale druk en het rumoer dat rondom hem ontstond. “Op dat moment kwam er gewoon zoveel over me heen,” aldus Tim. Ook geeft hij aan bewust te hebben gekozen voor rust. “Ik heb naar mensen om me heen geluisterd en naar mezelf, van oké, kies dit keer gewoon even de rustige weg.”
Over de geruchten rond huiselijk geweld zegt hij: “Het is niet waar. En ik weet dat als ik er iets over zeg, het alleen maar groter wordt. Maar ik weet van mezelf: het is niet zo.” Tim legt uit dat hij ervoor kiest om niet mee te gaan in de publieke strijd. “Vroeger zou ik boos gereageerd hebben, maar nu wilde ik weg, rust nemen en werken aan mezelf.”