Dior kondigt Lotus album aan: "Er waren genoeg verleidingen"

• NEWS
schermafbeelding 2025 01 16 om 112516
Na de EP's Jongvolwassen en Schaduw besloot Dior dat het tijd was voor zijn eerste album. De plaat heet Lotus en komt op 31 januari uit.
Hij kondigt het project aan met een trailer in zijn eigen buurt. Hij vertelt daarin over de verleidingen die hij ervaarde en de manier waarop zijn familie, vrienden en de mensen om hem heen hem op het rechte pad gehouden hebben. "Muziek werd een uitweg voor mij," aldus Dior in de trailer.
Het project komt na een lange periode van succesvolle singles en een nummer 1 hit met de Vaag remix. Het album telt vijftien tracks met o.a. de nummers Perfume, My Type, Weekend met KM, Silence met Chavanté, December met Yxng Le en Beef met Jayleemay.
★

Voor vaste lezers

Mis geen nieuws meer van Puna.nl

Open Google en kies Puna.nl als voorkeursbron.

Open Google ›

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

HET LAATSTE NIEUWS

Scherm­afbeelding 2026-10-19 om 15.43.51

Algerijnse vechter heeft boodschap aan Marokkaanse volgers na knock-out bij Glory 110: "Nidal remains my brother"

SPORTS•
Scherm­afbeelding 2026-10-19 om 16.23.55

Medewerker Franse gamewinkel gaat viraal na poging plunderaars in Parijs tegen te houden: "Het was onverstandig"

NEWS•
Scherm­afbeelding 2026-10-19 om 18.10.13

Ronnie Flex en $hirak vinden New Wave-docu op sensatie gericht: "Gewoon raar geknipt"

NEWS•
shutterstock_2833623351

Lamine Yamal waarschuwt PSG bij aankomst in Parijs voor Champions League-kraker: "Paris, I have come!"

SPORTS•
Scherm­afbeelding 2026-10-19 om 18.26.41

Rico Verhoeven schreeuwt dochter Jazz vanaf de tribune naar kickbokszege: "Front kick, Jazz. Front kick!"

SPORTS•

Loading