De beef tussen
Ja Rule en
50 Cent krijgt weer een nieuwe hoofdstuk. Na de release van de Netflix-docu Sean Combs: The Reckoning, waarin 50 Cent als executive producer betrokken is, richt Ja Rule zijn pijlen opnieuw op zijn oude rivaal.
Via X beschuldigt Ja Rule 50 Cent ervan dat de docuserie over Diddy niet uit zorg voor slachtoffers is gemaakt, maar om af te rekenen met Diddy. “Laten we eerlijk zijn, die n***a geeft geen f*ck om de slachtoffers. We weten allemaal waarom hij die docu heeft gemaakt,” schreef hij. “Herman is een kanker voor de cultuur. Als hij echt om slachtoffers geeft, doneer dan de opbrengst aan stichtingen tegen huiselijk geweld.”
★
Voor vaste lezers
Mis geen nieuws meer van Puna.nl
Open Google en kies Puna.nl als voorkeursbron.
Open Google ›
Aanbevolen Video
Scroll om verder te lezen.
Toen een volger reageerde met steun voor 50 (“Sommige beesten moeten gesnitcht worden”), bleef Ja Rule erbij: “Ik keur Diddy’s gedrag niet goed, ik laat gewoon zien wie Herman echt is.”
Met “Herman” doelt Ja Rule op Curtis Jackson, de echte naam van 50 Cent. Ja Rule beschuldigt hem vervolgens van hypocrisie en verwees naar Jacksons eigen verleden. Zo verwijst hij naar een zaak uit 2013, waarin 50 werd beschuldigd van het mishandelen van zijn ex vriendin Daphne Joy. Die aanklacht werd later deels geseponeerd; 50 pleitte alleen schuldig aan vandalisme.
Ook haalt Ja Rule aan dat Daphne Joy in maart 2024 publiekelijk beweerde dat 50 haar jarenlang verkracht en mishandeld zou hebben. 50 Cent spande in mei daarop een rechtszaak aan wegens laster, maar trok die in november weer terug.
De Netflix-docu, ooit door fans “Surviving Diddy” genoemd als knipoog naar de Surviving R. Kelly-serie, werd eind 2023 al geteased door 50. Hij claimde destijds in een inmiddels verwijderde post dat de opbrengsten naar slachtoffers van seksueel geweld zouden gaan, maar het is onduidelijk of dat ook echt zal gebeuren.