Doek valt voor Vitesse na zware straf van de KNVB

• NEWS
shutterstock 234060859
Vitesse is officieel gedegradeerd uit de Eredivisie. Met nog vier wedstrijden te gaan stond de club uit Arnhem al stijf onderaan, maar ze konden theoretisch gezien de nacompetitie nog halen. Vandaag hebben ze echter een een straf opgelegd gekregen van de KNVB waardoor het nu over is.
De club heeft maar liefst 18 punten in mindering gekregen. Ze hadden slechts 17 punten dus dan komen ze in het negatieve. De straf is opgelegd voor het "meermalen niet voldoen aan de eisen uit het licentiereglement, gedurende een langere periode."
De problemen voor Vitesse stapelen zich al een tijdje op. Zo was het tot voor kort niet eens duidelijk of ze aan het einde van het seizoen nog zouden bestaan. De degradatie is nu een feit, maar ze behouden voorlopig hun licentie.
★

Voor vaste lezers

Mis geen nieuws meer van Puna.nl

Open Google en kies Puna.nl als voorkeursbron.

Open Google ›

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

HET LAATSTE NIEUWS

Scherm­afbeelding 2026-10-20 om 10.04.30

Qlas en GP uit G zijn het zat en willen dat voetballers stoppen met rappen: "Memphis Depay, respectfully though"

MUSIC•
Scherm­afbeelding 2026-10-19 om 18.10.13

Ronnie Flex en $hirak vinden New Wave-docu op sensatie gericht: "Gewoon raar geknipt"

NEWS•
shutterstock_2833623351

Lamine Yamal waarschuwt PSG bij aankomst in Parijs voor Champions League-kraker: "Paris, I have come!"

SPORTS•
Scherm­afbeelding 2026-10-19 om 18.26.41

Rico Verhoeven schreeuwt dochter Jazz vanaf de tribune naar kickbokszege: "Front kick, Jazz. Front kick!"

SPORTS•
Scherm­afbeelding 2026-10-20 om 07.29.40

Supreme en Timberland vieren 20 jaar samenwerking met herfstcollectie vol jassen

STYLE•

Loading