Dua Lipa heeft dinsdagavond haar Nederlandse fans in de Ziggo Dome compleet verrast door een nummer van André Hazes te zingen. Tijdens haar Radical Optimism Tour bracht de Britse ster een emotionele ode aan de volkszanger met een vertolking van Bloed, Zweet en Tranen.
De 29-jarige zangeres staat op 3 en 4 juni in een uitverkochte Ziggo Dome. Al dagenlang deden fans op sociale media speculaties de ronde over welk Nederlandstalig nummer Dua zou zingen. Namen als Frans Bauer en Yves Berendse werden genoemd, maar uiteindelijk koos ze voor een klassieker van Hazes.
Aanbevolen Video
Scroll om verder te lezen.
Dua Lipa staat bekend om dat ze tijdens buitenlandse shows vaker lokale muziek in haar show verwerkt. Zo zong ze eerder in Duitsland het legendarische 99 Luftballons van Nena.