El Yaakoubi over verliezen aanvoerdersband na weigeren One Love actie: "Ik neem dat bepaalde mensen bij de club kwalijk"

30 mrt 2023, 22:29 NEWS
schermafbeelding 2023 03 30 om 224242
Een paar maanden geleden weigerde Excelsior aanvoerder El Yaakoubi om de speciale One Love aanvoerdersband te dragen. De band is een statement tegen racisme en discriminatie. Twee weken geleden werd de actie opnieuw gehouden en ook dit keer deed El Yaakoubi niet mee. Eerder deze week werd echter bekend dat hij geen aanvoerder meer was. Bij Salaheddine doet hij vandaag zijn verhaal.
Naar eigen zeggen was er niets aan de hand wat betreft het dragen van de band. Hij heeft afspraken gemaakt en duidelijk aangegeven wat zijn beweegredenen zijn en daar ging Excelsior in principe akkoord mee. Vlak voor de wedstrijd moesten beide teams ineens voor een One Love banner poseren. Hier was El Yaakoubi niet van op de hoogte en hij gaf aan niet op de foto te gaan staan, omdat hij dat hypocriet vond. Uiteindelijk ging de club met hem in gesprek en werd hij naar verluidt min of meer gedwongen zijn rol als aanvoerder op te geven.

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

HET LAATSTE NIEUWS

schermafbeelding 2025 05 01 om 113654

Dumfries onthult het geheim achter zijn succes na weergaloze wedstrijd tegen Barcelona: "I can recommend this to everyone"

SPORTS01 mei, 11:38
shutterstock 2139068215

Brazilianen woedend om mogelijk nieuwe kleur uitshirt voor WK: "Een totaal gebrek aan respect"

SPORTS01 mei, 13:27
schermafbeelding 2025 05 01 om 121803

MrBeast wil 100 mannen tegen gorilla uittesten, maar krijgt gelijk waarschuwing van Amerikaanse dierenbescherming

NEWS01 mei, 12:21
kanyewest kimk

Kanye West is helemaal klaar met Kim Kardashian en eist zijn kinderen weer te zien: "I’mma go get these kids"

NEWS01 mei, 13:28
schermafbeelding 2025 02 05 om 152321

Mike Tyson bood ooit 10.000 dollar om met een gorilla te vechten: "Let me smash that silverback"

SPORTS01 mei, 14:40