Europapa van Joost Klein gebruikt in afschuwelijke TikTok video van Israëlische soldaten

20 jul 2024, 10:25NEWS
schermafbeelding 2024 07 20 om 013128
Enkele Israëlische soldaten hebben in een reactie video op TikTok een hoop reacties op zich afgeroepen.
In een video die nu rondgaat zijn twee soldaten te zien, een man en een vrouw, die dansend beantwoorden hoeveel onschuldige kinderen ze hebben vermoord. Dit doen ze op Europapa van Joost Klein.
De walgelijke video werd donderdag geplaatst door Plant een Olijfboom en kan op een stortvloed aan afkeurende reacties rekenen.

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

Dat de soldaten het nummer van Joost Klein gebruiken zal zeker niet per ongeluk zijn. Joost Klein kreeg het tijdens het Eurovisie Songfestival aan de stok met de Israëlische delegatie nadat hij met ‘Why not?’ riep toen aan de deelnemer uit Israël werd gevraagd of hun deelname andere deelnemende landen niet in gevaar brengt nu er oorlog is tussen Israël en Palestina.

HET LAATSTE NIEUWS

schermafbeelding 2025 06 16 om 214854

Yousef Abd (Sevn Alias) wil niet dat fans nog naar zijn muziek luisteren: "Vanuit het geloof is het een zonde"

NEWS16 jun, 21:49
shutterstock 546086749

R. Kelly opgenomen in ziekenhuis na overdosis, advocaat vreest voor zijn leven en eist vrijlating

NEWS17 jun, 7:50
schermafbeelding 2025 06 16 om 141947

Videoland komt met Bolle Jos documentaire: hoe Brabantse jongen uitgroeide tot meest gezochte crimineel van Nederland

NEWS16 jun, 14:32
drenthe promes

Royston Denthe reageert op arrestatie Quincy Promes: ‘We zijn allemaal mensen en maken allemaal fouten’

NEWS16 jun, 16:39
lamine girl

Spaanse roddelbladen onthullen de twaalf jaar oudere vriendin van Lamine Yamal

NEWS16 jun, 15:24