Naar inhoud springen

Famke Louise is op haar Monnie en weigert uit de kleren te gaan voor PlayBoy, start 'Spicy Louise'-pagina als alternatief

• NEWS
schermafbeelding 2024 03 04 om 125004
Famke Louise gaat een nieuwe richting op met haar carrière. Naast muziek, een eigen docu en verschillende realityprogramma's gaat ze nu voor iets pittigere content.
In haar story liet Famke gisteren al weten dat ze niet uit de kleren gaat voor een shoot in de Playboy. Uit haar antwoord lijken we te kunnen opmaken dat ze wel gevraagd is, want ze zegt dat ze het niet zou doen, omdat het blad te weinig zou betalen.
In plaat van de Playboy gaat ze nu dus voor Fancentro, een zelfde soort platform en concurrent van OnlyFans. Eerder vandaag suggereerde Life of Yvonne al dat Famke dit vandaag bekend zou worden en nu heeft ze het dus zelf bevestigd. In tegenstelling tot de berichtgeving van Yvonne benadrukt ze echter wel dat ze zelf het account gaat runnen en contact gaat houden met de fans. Vanavond om 19:00 lanceert ze de pagina. "Het wordt superheet," zegt ze zelf.
★

Voor vaste lezers

Mis geen nieuws meer van Puna.nl

Open Google en kies Puna.nl als voorkeursbron.

Open Google ›

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

HET LAATSTE NIEUWS

lil-baby-xbox-series-x-bite

Lil Baby speelt als eerste op de Xbox-alligator met zijn handen tussen de kaken

MUSIC•
Cristiano Ronaldo

Zus van Cristiano Ronaldo hint dat afscheid bij Portugal nog een staartje krijgt: "Het is een trieste dag"

SPORTS•
owen-wijndal

Ajax-fans zien Owen Wijndal in huidige vorm graag de stap maken naar Oranje: "Dat is mijn baan niet"

SPORTS•
lauryn-hill-wyclef-jean-fugees

Lauryn Hill en Wyclef Jean openen telefoonlijn waarop fans nieuwe muziek van Fugees kunnen luisteren

MUSIC•

Loading