Floyd Mayweather verzet zich tegen de hardnekkige geruchten over zijn financiën. In een interview met Cam’ron in de show It Is What It Is ging de ongeslagen bokslegende in op de speculatie dat zijn recente exhibitiepartijen en zakelijke stappen voortkomen uit geldnood. De 50-0-bokser wuifde dat resoluut weg.
Op de directe vraag of geld hem drijft, reageerde Mayweather stellig. “Niemand heeft ook maar één van mijn bezittingen afgenomen”, zei hij. “Ik heb nog al mijn huizen, ik heb nog alles.” De oud-wereldkampioen benadrukte dat hij niet alleen zichzelf, maar ook zijn omgeving blijft onderhouden. “Mijn moeder, mijn hele familie, hun rekeningen worden nog steeds betaald. Ik betaal ook al mijn medewerkers.”
Mayweather stond ook stil bij de steun die hij door de jaren heen kreeg, maar stelde dat veel mensen hem juist willen zien falen. “De zwarte gemeenschap betaalt al jaren om mij te zien vechten. Je zet in op Floyd omdat ik bewijs dat ik voor honderd procent ga als ik die ring in stap”, aldus de bokser. “Maar als ze thuiskomen en alles hebben gewonnen, bidden ze voor mijn ondergang. We willen Floyd niets zien winnen.”
Juridische kwesties
De uitspraken komen na maanden van speculatie, gevoed door berichten over juridische geschillen en afgelaste exhibitiepartijen. Zo zou een geplande rematch tegen Manny Pacquiao in de wacht staan door contractproblemen, en doken er berichten op over een aanklacht en een belastingschuld. Mayweather relativeerde de aandacht. “Het is deze rechtszaak, het is die rechtszaak. Ik kom er telkens uit… Ik ben de grootste naam. Naar wie zouden ze anders wijzen?” Hij zei bewust afstand te houden van de online discussie: “Ik heb geen social media op mijn telefoon. Ik ben te gefocust op het opbouwen van vermogen.” Zijn boodschap aan de twijfelaars was simpel: “Uiteindelijk gaat het goed met mij.”
Nordine Mahieddine ging bij Glory 110 in Antwerpen in ronde één KO tegen Nidal Bchiri. Toen zijn nederlaag online tot Marokkaans-Algerijns gespot leidde, reageerde hij.
Pierre, medewerker van een Micromania-winkel in Nice, ging tijdens protesten voor de ingang staan om plunderaars tegen te houden. Hij werd aangevallen, de zaak leeggehaald.
Ronnie Flex vindt dat de Videoland-docu over New Wave een soapserie van zijn conflict maakte. $hirak vertelt waarom hij bijna niet meedeed aan de shows en spreekt Frenna vrij.
Lamine Yamal landde maandag in opperbeste stemming in Parijs voor PSG-Barcelona in de Champions League. "Paris, I have come!" Luis Enrique weet hoe hij hem wil stoppen.
Rico Verhoeven zag zijn dochter Jazlynn een kickbokspartij winnen, met haar moeder Jacky Duchenne in de hoek en hemzelf luid coachend vanaf de tribune.
Floyd Mayweather just addressed the rumors that lawsuits and exhibition fights have left him broke
telling Cam’ron in an exclusive interview that he still owns all of his properties, continues to take care of his family and entourage, and is doing more than fine financially: