Gevangene Casanova gestraft na uitvoeren TikTok Challenge

08 feb 2021, 12:46 NEWS
Schermafbeelding 2021 02 08 om 115006
Casanova heeft het voor elkaar gekregen om tijdens zijn gevangenisverblijf toch nog te kunnen deelnemen aan een TikTok Challenge. In een video, geplaatst op zijn back-up account, deed de rapper dansend mee aan de junebugchallenge.

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

Volgens TMZ is de dansvideo is ook bij Westchester County Jail terechtgekomen en die waren minder enthousiast over de challenge. Casanova heeft met het maken van de video zijn recht op bezoek verloren. Ook was hij strafbaar bezig voor het niet dragen van een mondkapje.
De advocaat van Casanova heeft ondertussen op het voorval gereageerd en kan zich in Casanova inleven. “These fellas are in prison, with no visits or meaningful contact with their loved ones. It is unimaginably difficult to keep your spirits and faith under such circumstances.”
Casanova heeft zichzelf in december aangegeven voor aanklachten tegen zijn gang omtrent wapen-en drugshandel, afpersing, moord en fraude. De uit Brooklyn afkomstige rapper zegt onschuldig te zijn maar toch was de FBI naar hem opzoek. Het is nog niet bekend of Casanova daadwerkelijk de schuldige is, maar als dit wel zo blijkt te zijn gaat hij een lange straf tegemoet.

HET LAATSTE NIEUWS

schermafbeelding 2025 05 06 om 114332

YouTuber iShowSpeed reageert in livestream op ‘Matcha Coco’ van Noa Lang, maar om een heel andere reden dan je zou denken

NEWS06 mei, 12:24
schermafbeelding 2025 03 22 om 165021

Jake Paul in Spanje onder vuur na vreemdgaan geruchten met influencer: 'Wie verspreidt deze geruchten?'

SPORTS06 mei, 14:18
schermafbeelding 2025 05 06 om 165739

Ruben Onuha voor het eerst gespot na vrijlating uit cel in Dubai, broer Samuel Onuha nog niet op vrije voeten

NEWS06 mei, 16:59
schermafbeelding 2023 08 16 om 122120

Rico Verhoeven geeft eerlijk advies over het gewicht van Mobicep: "Er is maar één iemand verantwoordelijk en dat ben jij"

NEWS06 mei, 15:56
schermafbeelding 2025 04 26 om 141321

Remy Bonjasky weigert om naar evenementen van Bon Bon Entertainment te gaan: "We praten al lang niet meer"

NEWS06 mei, 11:25