De veelbesproken bokswedstrijd tussen Jake Paul en Mike Tyson gaat niet meer door. Het gevecht zou op 20 juli plaatsvinden, maar wordt uitgesteld omdat Tyson kampt met gezondheidsproblemen.
Een week geleden werd Mike Tyson ziek toen hij in het vliegtuig zat. Volgens de organisator van het gevecht kreeg Tyson tijdens de vlucht last van maagzweer. "Zowel Mike als Jake is het erover eens dat het alleen maar eerlijk is om ervoor te zorgen dat beide atleten evenveel trainingstijd krijgen", meldt de organisatie.
Tyson zelf baalt enorm van het uitstellen van het gevecht. "Jake Paul, dit heeft je misschien wat tijd gegeven, maar uiteindelijk zul je nog steeds knock-out gaan", meldt een zelfverzekerd Tyson. "Mijn lichaam is nog altijd sterker dan in de jaren negentig. Ik kan niet wachten om later dit jaar een onvergetelijke prestatie neer te zetten."
Teun Kuilboer denkt erover om op zijn nieuwe YouTube-kanaal te vertellen wat er achter de schermen bij Sleepers gebeurde. Haast heeft hij naar eigen zeggen niet.
Bij een zitting in Nigeria bleek dat de chauffeur van Anthony Joshua aan het inhalen was voor de fatale crash. De politie hoorde de bokser zelf nog niet.
Lutsharel Geertruida deelde een videoclip die volledig is opgenomen op het veld van PSV. Onder de post regent het boze reacties van Feyenoord-supporters.
Unfortunately Jake Paul and Mike Tyson will not face-off on July 20 as planned. Tyson’s recent ulcer flare up has limited his ability to train fully for the next few weeks.
The fight will be rescheduled for a date later this year after Mike’s able to resume training with no