De veelbesproken bokswedstrijd tussen Jake Paul en Mike Tyson gaat niet meer door. Het gevecht zou op 20 juli plaatsvinden, maar wordt uitgesteld omdat Tyson kampt met gezondheidsproblemen.
Een week geleden werd Mike Tyson ziek toen hij in het vliegtuig zat. Volgens de organisator van het gevecht kreeg Tyson tijdens de vlucht last van maagzweer. "Zowel Mike als Jake is het erover eens dat het alleen maar eerlijk is om ervoor te zorgen dat beide atleten evenveel trainingstijd krijgen", meldt de organisatie.
Tyson zelf baalt enorm van het uitstellen van het gevecht. "Jake Paul, dit heeft je misschien wat tijd gegeven, maar uiteindelijk zul je nog steeds knock-out gaan", meldt een zelfverzekerd Tyson. "Mijn lichaam is nog altijd sterker dan in de jaren negentig. Ik kan niet wachten om later dit jaar een onvergetelijke prestatie neer te zetten."
Nordine Mahieddine ging bij Glory 110 in Antwerpen in ronde één KO tegen Nidal Bchiri. Toen zijn nederlaag online tot Marokkaans-Algerijns gespot leidde, reageerde hij.
Pierre, medewerker van een Micromania-winkel in Nice, ging tijdens protesten voor de ingang staan om plunderaars tegen te houden. Hij werd aangevallen, de zaak leeggehaald.
Ronnie Flex vindt dat de Videoland-docu over New Wave een soapserie van zijn conflict maakte. $hirak vertelt waarom hij bijna niet meedeed aan de shows en spreekt Frenna vrij.
Lamine Yamal landde maandag in opperbeste stemming in Parijs voor PSG-Barcelona in de Champions League. "Paris, I have come!" Luis Enrique weet hoe hij hem wil stoppen.
Rico Verhoeven zag zijn dochter Jazlynn een kickbokspartij winnen, met haar moeder Jacky Duchenne in de hoek en hemzelf luid coachend vanaf de tribune.
Unfortunately Jake Paul and Mike Tyson will not face-off on July 20 as planned. Tyson’s recent ulcer flare up has limited his ability to train fully for the next few weeks.
The fight will be rescheduled for a date later this year after Mike’s able to resume training with no