Glory vechter Alistair Overeem gaat de politiek in en sluit zich aan bij politieke partij Wybren van Haga

04 sep 2023, 14:06NEWS
schermafbeelding 2023 09 04 om 135257
Alistair Overeem is bezig met een nieuw pad te bewandelen.
De op dit moment voor doping geschorste Glory-vechter is namelijk in november verkiesbaar tijdens de verkiezingen. De vechter wordt met plek 41 een lijstduwer van de partij Belang van Nederland van Wybren van Haga. 
Overeem heeft vooral een mening over hoe de Nederlandse regering zich heeft opgesteld tijdens coronatijd. Volgens hem is de regering toen buiten het boekje gegaan. "De coronatijd was een zwarte bladzijde in de Nederlandse geschiedenis, waarin de overheid haar boekje enorm te buiten is gegaan. Ook sportend Nederland werd het bewegen onmogelijk gemaakt."

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

Alistair Overeem zit op dit moment een schorsing uit die hij opgelegd kreeg van kickboksbond Glory.  Overeem testte in oktober van vorig jaar na zijn gevecht met Badr Hari positief op een verboden, niet-prestatiebevorderend middel. De schorsing van Overeem geldt nog tot oktober. 


HET LAATSTE NIEUWS

schermafbeelding 2025 07 04 om 063821

Influencer Joey Bravo reageert met emotioneel statement op veroordeling voor jarenlange fraude: "Een hele dure les"

NEWS04 jul, 9:03
shutterstock 655013842

Nieuwe klap voor Diddy: escort sleept hem en Cassie voor de rechter voor o.a. misbruik en seksuele uitbuiting

NEWS04 jul, 8:19
schermafbeelding 2025 07 04 om 234112

Young Noble, bekend van de door 2pac opgerichte rapgroep The Outlawz, op 47-jarige leeftijd overleden

NEWS04 jul, 23:44
shutterstock 2520873257

Ex-Arsenal speler aangeklaagd voor meerdere zedendelicten

NEWS04 jul, 18:51