Hef vertelt hoe de beef met kamp Winne ontstaan is: "Adje zei 'Nee, dit kunnen we niet doen'"

26 jan 2024, 12:23 NEWS
schermafbeelding 2024 01 26 om 123633

Voordat Winne en Hef het grote publiek bereikt hadden wisten ze al aardig wat waves te veroorzaken. Winne bracht tracks uit als Top 3 MC, Proost en Pomp Die Shit, terwijl Hef naam voor zichzelf maakte met Puur en Luie Mannen. Beide rappers komen uit Rotterdam en team Hef besloot de competitie aan te gaan.

Op de track Pomp Die Shit rapt Winne "Je volgt de gele-trui drager/De scene heeft me nodig als Surinaamse families huisvaders" en in het refrein zegt hij "Pomp je vuist in de lucht, Rotterdam is terug". Crooks hoorde de track en besloot zich te laten gelden. Hij nam het nummer Gele Trui op voor de Boyz In The Hood mixtape van met Hef en Adje. Terwijl Adje het niet zag zitten, was Hef down voor alles. Op Gele Trui rapt Crooks o.a. 'De Gele trui wordt gedragen je hebt verloren, en je duistere dagen die zijn begonnen, nigga gooi die vuisten wat lager ik heb gewonnen". Later reageerde Winne nog op het nummer Luidsprekers met "Die kleine Crooks pushen puur, honest jullie weten dat het Methadon-is". 

Gelukkig zijn we inmiddels jaren verder en is de lucht allang geklaard tussen de twee legendarische rappers. In de laatste Rookworst vertelt Hef zelf het verhaal over deze beef en zoals je hier al eerder las dat dit hem niet tegenhield om Feis uit te nodigen voor de track Op Een Missie. Check het fragment hieronder.

Aanbevolen Video - Scroll om verder te lezen

HET LAATSTE NIEUWS

schermafbeelding 2025 02 08 om 205048

PSV-fans reageren op sociale media massaal met afschuw op de woorden van Noa Lang

NEWS08 feb, 22:48
schermafbeelding 2025 02 08 om 202743jpg

Duidelijk geïrriteerde Noa Lang heeft duidelijke boodschap voor harde kern PSV na goal

NEWS08 feb, 20:55
schermafbeelding 2025 02 08 om 213922jpg

Noa Lang is klaar met de negatieve houding van PSV achterban: “Blijkbaar kunnen hun beter voetballen als ons”

NEWS08 feb, 21:51
schermafbeelding 2024 08 01 om 151329

Kanye West geeft verklaring voor bizarre serie tweets: "I feel so liberated"

NEWS08 feb, 21:56
schermafbeelding 2025 02 08 om 213149

Drake verrast tijdens concert twee Australische fans met 20.000 dollar

NEWS08 feb, 21:29