Herenhuis van Ihattaren gaat executoriale verkoop in om schuld af te kunnen lossen

16 okt 2023, 15:11NEWS
schermafbeelding 2023 08 02 om 114418
Mohammed Ihattaren is al een tijdje van de radar verdwenen nadat ook Juventus de samenwerking met de voetballer stopzette. Zijn contract werd verscheurd en sindsdien is de oud-speler van o.a. Ajax en PSV clubloos. Hij zette een aantal maanden geleden zijn herenhuis in Vleuten te koop, maar Funda meldt nu dat het huis in de executoriale verkoop gaat.
De woning stond in eerste instantie te koop voor 925.000 euro, maar dat leverde niks op waarna de prijs verlaagd werd naar 850.000. Dat bleek nog steeds te duur, want het huis is vooralsnog niet verkocht. Op Funda valt nu te lezen dat de woning in de executoriale verkoop komt. Dit betekent dat het huis verkocht gaat worden op een vastgoedveiling, waarna een deel van het geld gebruikt gaat worden om de schulden van Ihattaren af te lossen. De woning zal vanaf 16 november geveild worden via Vastgoedveiling B.V.
Eerder werd al bekend dat Ihattaren een tafel ter waarde van 2800 euro niet betaald zou hebben: "In 2021 heeft hij bij ons meubels gekocht voor zijn moeder. Een deel heeft hij betaald, maar de eettafel ter waarde van 2800 euro niet," zei de eigenaar van meubelbedrijf Sucasa hier toen over. "Ihattaren zei zelf nog het geld contant te komen brengen, maar later reageerde hij niet meer op mijn berichten en heeft hij mij zelfs geblokkeerd. Ook zijn broers, die erbij waren toen hij de meubels voor zijn moeder kocht, zeggen niets meer met hem te maken te hebben." Het meubelbedrijf is één van de schuldeisers die door middel van executoriale verkoop hun geld proberen te krijgen. Of er meer schuldeisers zijn en wie dat dan zouden zijn is niet bekend.

Voor vaste lezers

Mis geen nieuws meer van Puna.nl

Open Google en kies Puna.nl als voorkeursbron.

Open Google ›

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

HET LAATSTE NIEUWS

Badr Hari

Aanhouding Badr Hari krijgt nieuwe wending door verhaal over een afleververzoek

NEWS04 sep, 17:00
Scherm­afbeelding 2026-09-03 om 23.04

Acteur Teun Kuilboer is van plan boekje verder open te doen over Sleepers: "Dat moet wel benoemd worden"

NEWS04 sep, 16:20
shutterstock_2352095337

Rechtszaak om dodelijke crash Anthony Joshua: dit is wat volgens het OM misging vlak voor de botsing

NEWS04 sep, 15:00
Lutsharel Geertruida

Geertruida schiet videoclip in het Philips Stadion en krijgt Feyenoord-fans opnieuw op zijn dak

MUSIC04 sep, 16:40
Scherm­afbeelding 2026-09-04 om 16.59.29

JoeyAK zet comeback voort met nieuwe release en videoclip 'Straat van Hormuz'

MUSIC04 sep, 17:35

Loading