Howard University trekt eredoctoraat Diddy in en stort donatie van 1 miljoen dollar terug

10 jun 2024, 12:10NEWS
foto 10 06 2024 om 1227
Howard University heeft besloten om de eredoctoraat van Diddy in te trekken. Deze beslissing volgt op het de beelden waarin te zien is dat Diddy zijn voormalige partner Cassie mishandelt.
De universiteit heeft tevens aangekondigd dat het studiebeursprogramma dat naar Diddy was vernoemd, wordt stopgezet en zijn donatie van $1 miljoen volledig wordt teruggegeven.
Diddy kreeg de eregraad in 2014 als erkenning voor zijn bijdragen aan de muziek- en entertainmentindustrie. Hij had slechts twee jaar gestudeerd aan Howard voordat hij in 1990 stopte. De universiteit verklaarde: "Mr. Combs’ behavior…is so fundamentally incompatible with Howard University’s core values and beliefs that he is deemed no longer worthy to hold the institution’s highest honor. The university is unwavering in its opposition to all acts of interpersonal violence."

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

Deze maatregel is onderdeel van een bredere trend waarin merken en instellingen zich distantiëren van Diddy, nadat eerder dit jaar autoriteiten zijn eigendommen in Los Angeles en Miami doorzochten als onderdeel van een onderzoek naar mensenhandel.
Hoewel Diddy deze beschuldigingen herhaaldelijk heeft ontkend, heeft dit niet kunnen voorkomen dat zijn reputatie schade heeft opgelopen.
Het mediabedrijf Revolt, dat mede door Diddy werd opgericht, is het meest recente voorbeeld van een bedrijf dat afstand neemt. Diddy heeft inmiddels zijn meerderheidsbelang in Revolt verkocht.

HET LAATSTE NIEUWS

rico vs warriorpodcast

Rico Verhoeven probeerde kritische podcasthost te intimideren tijdens Glory 100 persconferentie: "Wie denk je dat je bent?"

NEWS19 jun, 15:57
shutterstock 2517038955

Real Madrid laat weten dat Kylian Mbappé is opgenomen in het ziekenhuis

NEWS19 jun, 15:42
schermafbeelding 2025 06 19 om 143404

Tweelingbroer van S10 overleden na val uit flat in Amsterdam West

NEWS19 jun, 14:35
shutterstock 655013812

Cassie dreigt in gelekte voicememo’s man te doden om freak-off video's

NEWS19 jun, 13:20
schermafbeelding 2025 06 19 om 170122

Hoger beroep in zedenzaak Ali B pas in maart volgend jaar van start

NEWS19 jun, 17:05