Ice Cube heeft dit weekend in een interview met Logan Paul antwoord gegeven op de vraag of hij gelooft in de complottheorie rondom de dood van Eazy-E.
In de complottheorie wordt gesuggereerd dat Eazy-E door Suge Knight zou zijn geïnfecteerd met het AIDS virus. Cube, die vroeger samen met Eazy-E in N.W.A. zat en zelf ook nooit met Suge Knight door een deur ging, antwoordde door zelf ook enkele vragen te stellen. “How would [Suge] do that?” Vraagt Cube. “And Eazy would never tell anybody that?”
“No, I mean, Eazy didn’t even know,” legt Majlak, de collega van Logan Paul uit. “‘Cause you just poke somebody, like, and they don’t even know. Maybe they were at a club or some shit.” Waarop een sceptische Ice Cube reageert, “Nah, I think if somebody poke you with one of them goddamn needles, you know. You know. I mean, I’m just saying… just say this happened, Eazy would tell somebody, ‘This muthafucka poked me with some shit!’”
Ice Cube is duidelijk ervan overtuigt dat zoiets niet zomaar gebeurd. “Now, if he was unconscious and — I don’t know. It’s like… I don’t know. It just sounds… um… if Eazy would have known he got poked, he would’ve said something. If he didn’t know he got poked, then the conspiracy lives on.”
Als hem wordt gevraagd of hij denkt dat Suge Knight tot zo’n daad instaat zou zijn, antwoordt Cube met duidelijke woorden: “I don’t put shit past nobody.” Waarmee hij de complottheorie niet ontkracht.
Eazy-E overleed 26 maart in 1995 op 31-jarige leeftijd aan de gevolgen van AIDS. Een paar weken voor hij overleed kwam hij erachter dat hij AIDS had nadat hij was opgenomen in het ziekenhuis voor een heftige verkoudheid. Aan de wijze waarop Eazy-E is overleden wordt al jaren getwijfeld. Het was Suge Knight zelf die de geruchten nog meer kracht bij zette toen hij in een uitzending van Jimmy Kimmel Live! vertelde over hoe je iemand kan vermoorden met een kleine pakkans en suggereerde dat Eazy-E geïnjecteerd was met AIDS.
Teun Kuilboer denkt erover om op zijn nieuwe YouTube-kanaal te vertellen wat er achter de schermen bij Sleepers gebeurde. Haast heeft hij naar eigen zeggen niet.
Bij een zitting in Nigeria bleek dat de chauffeur van Anthony Joshua aan het inhalen was voor de fatale crash. De politie hoorde de bokser zelf nog niet.
Lutsharel Geertruida deelde een videoclip die volledig is opgenomen op het veld van PSV. Onder de post regent het boze reacties van Feyenoord-supporters.