iShowSpeed vertelt aan Kai Cenat over zijn ervaringen op de Amsterdamse wallen: "Kai you need to go to the Netherlands"

23 aug 2024, 13:28 NEWS
shutterstock 2467416617
iShowSpeed en Kai Cenat organiseerden deze week een streaming marathon waarbij ze de game Minecraft Hardcore probeerden uit te spelen. Dit lukte ze na 105 uren de game te hebben gespeeld.
Naast het gamen gebeurde er natuurlijk een hoop andere dingen in de livestream. Een opvallend moment in de livestream is wanneer iShowSpeed opeens terugblikt op zijn tijd in Amsterdam. Hij adviseert aan Kai Cenat dan ook om een keer naar Nederland te gaan en daar heeft hij een speciale reden voor.
Nadat de stream van iShowSpeed in Amsterdam was afgelopen is hij nog even door de stad gaan wandelen en perongeluk op de Wallen belandt. “I went to the Netherlands right, I was just walking around and there was like real life girls in windows”, legt hij aan Kai Cenat uit. Cenat gelooft er helemaal niks van en roept “Cap.”

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

Alhoewel Kai Cenat het verhaal eerst niet geloofd is hij als iShowSpeed verder vertelt toch geïnteresseerd in waar de Wallen dan precies is in Nederland. iShowSpeed die het ook niet meer precies weet antwoordt daarop dat het in Amsterdam is.
Foto: Shutterstock / ComposedPix

HET LAATSTE NIEUWS

verhoevensoze

Rico Verhoeven is Alex Soze helemaal zat en daagt hem uit: “Ik zou er wat aan komen doen”

NEWS28 apr, 22:06
schermafbeelding 2025 04 28 om 232859

Voormalig UFC wereldkampioen Francis Ngannou betrokken bij motorongeluk, 17-jarig meisje komt te overlijden

NEWS28 apr, 23:30
soze rico2

Alex Soze gooit dreigementen online gericht aan Rico Verhoeven: "We slopen je, gek"

NEWS29 apr, 12:17
schermafbeelding 2025 04 29 om 125743

Real Madrid speler Luka Modric na verloren bekerfinale tegen Barcelona op de vuist met Antonio Rüdiger

NEWS29 apr, 13:00
adje cho

Usher nodigt Adje en Cho uit voor verrassingsoptreden tijdens laatste Ziggo Dome show

NEWS28 apr, 22:39