Ja Rule gefrustreerd dat hij Engeland niet in mag, 50 Cent maakt hem opnieuw belachelijk

28 feb 2024, 12:05NEWS
schermafbeelding 2024 02 28 om 122610
De beef tussen 50 Cent en Ja Rule duurt inmiddels al ruim twintig jaar en het ziet er niet naar uit dat het ooit gaat eindigen. Vannacht is er weer een nieuw hoofdstuk op social media bijgekomen.
Het begon met Ja Rule die zijn frustratie uitte over het feit dat hij Groot Brittannië niet mag betreden. Hij zegt dat hij het nieuws enkele dagen voor zijn shows in Engeland kreeg. Hij zegt dat hij een half miljoen heeft gestoken in de productie van de shows en dat 85% van de kaarten verkocht waren. Hij claimt dat zijn criminele verleden de reden is dat hij het land niet in mag.
Ondertussen denken fans dat 50 Cent met de situatie te maken heeft en 50 heeft natuurlijk gereageerd op zijn Instagram. Hij ontkent dat hij er iets mee te maken heeft nadat hij daarvoor nog zei dat hij 'juice' all over the place had. Ja Rule reageerde daarop weer met "you pussy shut up…"

Voor vaste lezers

Mis geen nieuws meer van Puna.nl

Open Google en kies Puna.nl als voorkeursbron.

Open Google ›

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

HET LAATSTE NIEUWS

Scherm­afbeelding 2026-07-21 om 18.28.20

Ondernemer Samuel Onuha zou naakt en onder invloed zijn opgepakt op Mykonos: "Ik ga naar pluto broer"

NEWS21 jul, 18:48
shutterstock_2642420875

Cristiano Ronaldo liket Instagram-post die FIFA beschuldigt van corruptie rond WK

SPORTS21 jul, 21:00
schermafbeelding 2024 06 29 om 134948

Ali B gaat na vier jaar uit de schijnwerpers ondernemers toespreken tijdens evenement in The Harbour Club

NEWS21 jul, 20:00

Loading