Glory kickbokser
Jamal Ben Saddik verruilt de ring tijdelijk voor het witte doek. De kickbokser maakt zijn acteerdebuut in de Nederlandse actiethriller Paradijs.
In de film speelt Ben Saddik de rechterhand van een bendeleider, vertolkt door Mocro Maffia-acteur en bedenker Achmed Akkabi. Het verhaal draait om Suleyman (Said Boumazoughe), die na een celstraf van zeven jaar terugkeert naar zijn ouderlijk huis, waar zijn zieke moeder wordt bedreigd door een lokale bende. Ook Immanuelle Grives en zangeres Numidia El Morabet hebben een rol in de film.
★
Voor vaste lezers
Mis geen nieuws meer van Puna.nl
Open Google en kies Puna.nl als voorkeursbron.
Open Google ›
Aanbevolen Video
Scroll om verder te lezen.
Het filmnieuws komt kort na een pijnlijke nederlaag van Ben Saddik in het Glory-toernooi Last Heavyweight Standing. In augustus werd hij in de derde ronde uitgeschakeld door Levi Rigters, die hem met een rake spinning back kick naar het canvas stuurde. Voor Ben Saddik was dat een zware klap, aangezien hij eerder aangaf dat winst in dit toernooi voor hem belangrijker zou zijn dan een wereldtitel.
Voorlopig ligt de focus even niet op kickboksen. Paradijs verschijnt op 17 september 2026 in de Nederlandse bioscopen. Op Instagram reageerde Ben Saddik: “Dankbaar voor het maken van mijn filmdebuut.”
Foto: Glory Kickboxing