Jarenlange celstraf geëist tegen oud FC Twente speler na uit de hand gelopen wedstrijd tegen Galatasaray

16 aug 2024, 22:00NEWS
schermafbeelding 2024 08 16 om 215850
Het Openbaar Ministerie in Turkije heeft het onderzoek naar de ongeregeldheden tussen Galatasaray en Fenerbahçe van vorig seizoen afgerond. Er zijn forse celstraffen geeist tegen meerdere betrokkenen. Zo ook tegen Jayden Oosterwolde meldt het Turkse persbureau Anadolu.
Op 19 mei van vorig seizoen won Fenerbahçe met 0-1 bij Galatasaray. Na het fluitsignaal braken er rellen uit op het veld en werd zelfs de stadiondirecteur Ali Çelikkıran aangevallen, met als gevolg een nekfractuur. 
Oosterwolde, voormalig speler van FC Twente, is samen met Mert Hakan Yandas, Fenerbahçe club-arts Ertuğrul Karanlık, voormalig Fenerbahçe-directeur Hulusi Belgü en Emre Kartal, zoon van de inmiddels ontslagen Fenerbahçe-trainer Ismail Kartal, door het OM aangewezen als verdachten in de zaak. De aanklachten tegen hun zijn "opzettelijk lichamelijk letsel met botbreuken of ontwrichting van botten als gevolg" en "rellen op sportvelden en beschadigen van faciliteiten".

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

Er hangt tegen de verdachten tussen de twee jaar en zes jaar celstraf boven hun hoofd. 

HET LAATSTE NIEUWS

lilkleine yadelauren

Lil' Kleine en zangeres Yade Lauren zijn aan het daten: "Ze hebben het gezellig"

NEWS14 jun, 16:45
manhoef

Melvin Manhoef heeft groot nieuws over toekomst Boxing Influencers en verklapt weer de ring in te gaan

NEWS14 jun, 17:36