John Legend haalt hard uit naar rappers die Trump steunen

05 nov 2020, 18:18NEWS
Schermafbeelding 2020 11 05 om 181543
John Legend is niet te spreken over de rappers en celebrities die de huidige president, Donald Trump, steun bieden. Zo woonde de zanger de laatste rally bij, in Philadelphia, van presidentskandidaat Biden. Hij nam plaats achter de microfoon en sprak het publiek toe, in het bijzijn van zijn vrouw en twee kinderen.
Hij uitte zijn ongenoegen over de de huidige president. Hij gaf aan dat men Trump's hebzucht door elkaar haalt met het goed zijn in business. Ook vertelde de zanger het volgende: “Now, some people see the meanness, the bullying, the selfishness of Donald Trump and they mistake it for strength, a kind of twisted masculinity.”

Voor vaste lezers

Mis geen nieuws meer van Puna.nl

Open Google en kies Puna.nl als voorkeursbron.

Open Google ›

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

Hij richtte zich ook op Lil Wayne, Lil Pump en 50 Cent, “Some of your former favorite rappers have been taken in by these lies. I think they even founded a new supergroup, it’s called the Sunken Place.” Hier refereert de zanger naar de film van Jordan Peele, Get Out, uit het jaar 2017.

HET LAATSTE NIEUWS

Badr Hari

Aanhouding Badr Hari krijgt nieuwe wending door verhaal over een afleververzoek

NEWS04 sep, 17:00
Scherm­afbeelding 2026-09-03 om 23.04

Acteur Teun Kuilboer is van plan boekje verder open te doen over Sleepers: "Dat moet wel benoemd worden"

NEWS04 sep, 16:20
shutterstock_2352095337

Rechtszaak om dodelijke crash Anthony Joshua: dit is wat volgens het OM misging vlak voor de botsing

NEWS04 sep, 15:00
Lutsharel Geertruida

Geertruida schiet videoclip in het Philips Stadion en krijgt Feyenoord-fans opnieuw op zijn dak

MUSIC04 sep, 16:40
Scherm­afbeelding 2026-09-04 om 16.59.29

JoeyAK zet comeback voort met nieuwe release en videoclip 'Straat van Hormuz'

MUSIC04 sep, 17:35

Loading